Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esély arra, hogy Magyarors...

Van esély arra, hogy Magyarországon is betiltják az abortuszt?

Figyelt kérdés
úgy mint Lengyelországban vagy Amerikában

2022. jún. 27. 09:14
A kérdező szavazást indított:
Bőven van rá esély!
Kis esély van de úgy gondolom hogy ez nem fog végül bekövetkezni
Igazából nincs rá esély, nem fognak ilyet csinálni
36 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Remélem nincs.
2022. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én is remélem
2022. jún. 27. 09:17
 3/33 anonim ***** válasza:
19%
Nem csak szigorították a szabályokat abban a 2 országban ?
2022. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom Amerika legtöbb államában teljes tilalom van , és Lengyelországban már akkor se vetetheti el ha az anya életét veszélyezteti, meg is halt emiatt valamikor ősszel egy nő de hát ugyanúgy tartják a korlátozást szóval semmit nem ért a halála
2022. jún. 27. 09:20
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs amerikában teljes tilalom. A mostani döntés szövetségi szinten szüntette meg az abortuszhoz való jog védelmét. Ez annyit jelent hogy ezután az 51 állam maga döntheti el , hogyan fogja szabályozni a kérdést. Arra látok esélyt hogy a vallásosabb területek és a déli államok pl Texas betiltja.
2022. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Láttam tiktokon videót amiben lapozva sorolták pirossal hogy hány államban tilos és megdöbbentően sok volt. Nem lennék amerikai nő. Nem is tudom mire jó ez a szemétség.
2022. jún. 27. 09:28
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon a halált tiltják be...A következő választási kampány során lehetséges,hogy megjelenik majd az ígéret:

-Aki ránk szavaz az nem fog meghalni.

2022. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Xdddd
2022. jún. 27. 09:30
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Életvitelszerű tapasztalatom van Lengyelországban és az egész egy vicc.


Ha van orvos ismerőse a lánynak, aki kiállit neki valami doksit, hogy életveszélyben volt és nem tudott mást tenni, akkor sima ügy, de, ha nincs ilyen felül az első Németországba menő vonatra és az ottani klinikák zsebét tömik meg, amin meg mindenki röhög. Aki akarja, igy is megtudja oldani.


Ősredneck barmok ezek

2022. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Amerikában sincs betiltva. Itt sincs reális esély rá.
2022. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!