Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostanába is sírdogálsz az...

Mostanába is sírdogálsz az áprilisi választási eredmények miatt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 11:06
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Kinek a pap, kinek az ispán, de én inkább az ország helyzete miatt sirdogálok butuskán
2022. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Már a budapesti bukás miatt siránkoznak.
2022. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Főleg a pénztárnál, mikor hétről - hétre egyre többet fizetek ugyan azért...

Választások idején 36 Ft volt itt a pékségben a zsemle, most 52 Ft és jövőhéttől 55 Ft lesz, már mondta az eladó. :-(

2022. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
(Ja'h, a mostani +3 Ft / zsemle, amúgy csak a rezsi emelése, ennyit fog jelenteni a pékségnek, hogy 1 -től nem "kaphatják" olcsóbban a gázt.)
2022. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Én azóta is örülök. (A világméretű inflációt persze nem állította volna meg semmiféle ellenzéki koalíció sem.)
2022. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Azóta inkább örülök, hogy jóóól beszopatta saját magát a nép :D
2022. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

#6: ja'h, kormány média nyomatta, hogy ha ez ellenzék nyer, megszorítások, áremelkedések... lesz.

Most akkor vagy az ellenzék nyert, vagy mi van!? :-D

2022. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Molyember ***** válasza:
73%

Mivel már a választások előtt euróra váltottam a pénzem, ezért mondhatjuk, hogy egyre jobban járok a forint romlásával. Így nézve engem (egy ellenzékit) tényleg támogat a kormány. A csóró fideszesek meg az állami segítségtől függnek, mert hatósági ár nélkül nem tudják megtankolni a húsz éves autóikat.

Egyébként igen, bánt az áprilisi vereség. Nem is annyira a Fidesz győzelme, inkább az emberek butasága. Hogy ennyien elhitték, hogy MZP katonákat küldene Ukrajnába, meg a többi baromság. Ezen felül bánt az is, hogy nincs ellenzék. Engem senki sem képvisel a Parlamentben, pedig több adót fizetek be, mint egyes vérfideszes (közmunkás) falvak. Az igazságtalanság, és a szemtelenül kihasznált emberi butaság bánt.

De amúgy nem veszem már komolyan. Beláttam, hogy nem lesz változás, amíg Orbán él, addig ő lesz itt a király. A magyaroknak hiányzott Kádár, és vele visszakapták. A forint romlásából közvetlen hasznom van (bár a drágulás engem is érint, de azért nem annyira, mint a szegényeket), és mivel a Fidesz a legalja emberekből él, számíthatok rá, hogy ilyen-olyan komcsi intézkedésekkel (hitel) "átsegíti" az embereket azon, amit nyugaton önerőből is meg tudnak oldani. Hogy ennek következménye is lesz, az nem érdekel, nem az én problémám.

2022. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

#8 Ha így nézzük, én is jól jártam, hogy osztrák bankba lekötöttem a pénzem. Az ottani kamat bár nem sok, de fedezi az eruó inflációját.

Viszont ha forintra átváltjuk, még a váltás költségét is levonva, van + 1 millióm. :-D

2022. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

#8 Egyetértek, engem is az emberek butasága bánt és hogy örülnek a sz.rlavinának, amit a saját nyakukba borítottak. Nekem is euróban van minden pénzem, a (nyugati) fizetésem is abban kapom, szóval az infláció nekem sem fáj, a drágulást nem érzem, mert eddig sem néztem az árakat, nem tudom, mi mennyibe kerül.


Annyira paradox, hogy pont a szegény réteg ereszti magára a fidesz nevű sáskahadat és még örülnek is neki, hogy Orbán és bandája rágják le az utolsó húst a csontjukról. De hát ez kell a népnek, élvezzék hát.

2022. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!