Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik itt háborognak, hogy 400...

Akik itt háborognak, hogy 400 ft felett van az euró, meg milyen drága minden, azok mit gondolnak? Ha az Ellenzéki Összefogás nyert volna, akkor bármivel is jobb lenne a helyzet?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 07:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
nem gondolkodnak, ekkora IQ alatt csak érzelmi magyarázatok léteznek
2022. jún. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Akkor annak idején Orbán sem gondolkodott, mikor azt mondta hogy 300-as árfolyam felett le kell mondania a miniszterelnöknek?

Mondjuk ha nem inflálnák el a Forintot talán jobban vissza lehetne szorítani az inflációt mint az árstoppal amire még pacalpörkölt úr is azt mondja hogy 6-8%.

2022. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%

"Akkor annak idején Orbán sem gondolkodott, mikor azt mondta hogy 300-as árfolyam felett le kell mondania a miniszterelnöknek?"

Mikor mondott ilyet?

2022. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Én azon butuskodom, érzékenyül sirdogálva -nyilván ki vagyok én, hogy gondolkodjak, hogy lehet, hogy nem harcolnánk az Únióval és Európával, miközben a ruszkik érdekeit védenénk minden fronton egy olyan helyzetben, ahol ezzel a politikával egyértelműen a két szék közé esünk és itt maradunk érdemi szövetséges nélkül. Lehet elég lenne ez ahhoz, hogy a Lengyel, Cseh és Román valutákhoz hasonlóan valamennyire stabilabb maradjon a forint. Lehet, ha nem kardoskodnánk a semlegességért és egy más vezetőség lenne, akkor fel se merülne az EU és NATO tagságunk kérdése és biztosabb lenne az ország jövője, de leginkább lehet, hogy el tudnánk kerülni egy esetleges államcsődöt -nem tudom, hogy be fog-e következni, nem vagyok jós, de nem állunk jól-. Nekem elég lenne, ha végre európai államként tekintenének ránkt és nem egy kisSzovjetúnió wannabe tagállamra.
2022. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

3-as:


[link]

2022. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Annyival lenne jobb a helyzet, hogy akkor jönnének az eu-s pénzek, így nem gyengülne ennyire a Ft.
2022. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%

#5

Ez nagyon nem ugyanaz, mint amit a 2-es írt.

2022. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
#3: [link]
2022. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mert nem baxtatnánk az EU-t minden alkalommal, amikor csak lehet, ami nem okozna bizonytalanságot a befektetők körében.
2022. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Tetszik vagy sem, a forintot a piac árazza be, és a piac nem szereti Orbán piac ellenes kommunista lépéseit. A külföldi befektetők jogosan gondolják úgy, hogy kimentik a pénzüket Mo.-ról. De legalábbis nem fektetnek be többet, amíg nem látják biztonságban a befektetéseiket, és azt látják, hogy egyik napról a másikra egy zsebtolvaj elveheti a befektetéseik nyereségét, amik így nem vagy csak jóval később térülnek meg.
2022. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!