Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon nem sokára...

Ha Magyarországon nem sokára a roma kultúra lesz a domináns, de Nyugaton meg a nyugati kultúra marad, akkor mondhatni kudarcot vallottunk még ebben is?

Figyelt kérdés

Mármint hogy előrejelzések szerint ugye 2034-re már több roma fog születni Magyarországon mint magyar. Sokan mondják, hogy már most kezdjük átvenni a roma kultúrát, elég csak megnézni a valóságshow-kat.

Oké, de akkor a Nyugat ahol elvileg kudarcot vallott a muszlimok integrációja a propaganda szerint (a valóságban egyáltalán nem, a saját szememmel látom), miért nem muszlimosodik a kultúra? Egyértelmű, hogy itt Nyugaton is növekszik a bevándorlók száma és a helyieké csökken, bár a bevándorlók halmazába én is és rengeteg más kelet-európai beletartozik. Viszont a muszlimok száma is növekszik, akárcsak Mo.-n a romák száma. De nem látom azt, hogy itt a muszlim kultúra kezdene előtérbe törni a helyi kultúrával szemben. Nem. Itt a muszlimok beintegrálódtak, és úgy viselkednek mint a Nyugatiak.

Magyarországon meg nem ez a helyzet, a kisebbség sosem változik, inkább a magyarok változnak a kisebbség irányába, ami a viselkedést és a kultúrát illeti. Akkor ezek szerint mégiscsak óriási kudarcot vallott még ennek is Orbán Magyarországa?



2022. jún. 29. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Melyik nyugati országra gondolsz? Svéd-Arábiára, Német-Arábiára vagy Francia-Arábiára?
2022. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Mivan???? Ha több roma fog születni mint magyar akkor elköltözok innen
2022. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%
Már így is elég sok roma van nem kell több valamit kellene csinálni veluk
2022. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem roma, hanem cigány.
2022. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
"Oké, de akkor a Nyugat ahol elvileg kudarcot vallott a muszlimok integrációja a propaganda szerint (a valóságban egyáltalán nem, a saját szememmel látom), miért nem muszlimosodik a kultúra?" én voltam vendégségben londonban 1 hétre mentem 2 nap múlva elhagytam azt a csodás putrifészket
2022. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
A Svéd arab emírségek meg Ír(án) és Romania illetve Hollandisztán és Black Británia sem áll jobban. A mi kultúránkat lehet temetni, el kell fogadni ezt, mert tény. Mint a zsidók, szórványosan itt-ott még fellelhetőek leszünk, ha az arabok és a feketék nagylelkűek lesznek, talán még egy kicsi országot is kapunk valahol.
2022. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban állnak, mivel ott csak a bőrszín különbözik, ami esetleg téged zavarhat, de ez rasszizmus.

Itt Mo.-n nem csak a bőrszín különbözik...

2022. jún. 29. 12:49
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Egy csőcselék kultúra szaporodik ott is, egy Svéd No go zóna rosszabb, mint egy borsodi falu.
2022. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek no-go zónák Svédországban, ezt csak a Fidesz találta ki.
2022. jún. 29. 13:00
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ott van pénz, itt pedig nincs.
2022. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!