Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes még manapság belépni...

Érdemes még manapság belépni a Fideszbe ha vonz a jólét?

Figyelt kérdés
Bármire képes vagyok, bármit megteszek, csak fizessenek jól.
2022. jún. 29. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú a sor már előtted.
2022. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy képzeld, hogy belépsz a Fideszbe és jön is neked a jólét? Akkor ezen logikával képezd magad gázszerelővé és dollármilliárdos leszel. :)
2022. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: nem, szívesen dolgozom is érte, csak legyen látszatja. viszont semmiféle erkölcsi morális gát nincs bennem, bármire kapható vagyok.
2022. jún. 29. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmas vagy:DDD Ilyen buta primitív mentalitású emberek miatt megyünk egyre lejjebb!!Gratulálok!
2022. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3. Nézd, a Fidesz egy sikeres párt, nem annyira szorulnak rá még egy fiatal jelöltre. Nézd meg például Orbán Balázst, ilyen kvalitású emberekre van szükségük. Az egy picit kevés, hogy téged vonz a jólét, az mindenki mást is vonz. :D


Ugyanakkor ezzel a mentalitással sokkal jobb esélyeid vannak az ellenzék háza táján, ahonnan most mindenk épeszű ember menekül. Sokkal könnyebb bekerülnöd most közéjük, később pedig ha lesz kormányváltás, te is jól járhatsz.

2022. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Nő vagy vagy férfi? Tudok én neked olyan melót, amivel jól lehet keresni. Feltéve tényleg ha bármire képes vagy, ahogy írtad... :D
2022. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"2: nem, szívesen dolgozom is érte, csak legyen látszatja. viszont semmiféle erkölcsi morális gát nincs bennem, bármire kapható vagyok."


Undorodom tőled emiatt.

2022. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 Azt a... Orbán Balázs lenne a Fideszben az etalon?

Elég alacsonyan van akkor a léc. Bár nem is tudom min csodálkozom, mikor Győzike, meg Németh Sziszi félék a párt arcai.

2022. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8. Öhm, ja...Orbán Balázs konkrétan egy zseni, aki csuklóból mossa fel a padlót a komplett ellenzékkel bármikor. Egy igazi bölcs bagoly, a vitáiban ő kb. mint egy professzor magyaráz a kettesért küzdő kisdiáknak, aki sokadjára sem tudja felmondani a leckét. Legtöbbször rendesen kínos az ellenfelei lebőgését nézni, ugyanakkor tanulságos is. Ha megnézed gyakorlatilag bármelyik felszólalását vagy vitáját, összeveted a vitapartnerével, és nem érzed az egyértelmű intelligenciabeli különbséget O. B. javára, akkor a hiba bizony a te készülékedben van. De hadd hozzak pár példát szemléltetésül!


Nézd csak, hogy mossa fel nem a padlót, de az egész utcát nem csak Cseh Katkával, de a segítségére siető "független" moderátorral (a Transparency International igazgatójával) is! Nézni is fájt.

[link]


Vagy nézd meg ezt, ez rövidebb! Amikor 2:26-nál belekezd a 25 éven aluliak SZJA-mentességébe, onnantól szegény Tordainak K.O.

[link]


Nézd, hogy rakja helyre Mellár Tamást is, elképesztő retorikai tehetség!

[link]


És tudod, azért kellene igazán aggódnotok, mert sok-sok, mostanában nagykorúvá váló fiatal van, aki ha meglátja, hogy ilyen arcok is vannak a Fideszben, simán fideszes lehet tőle ő is.


És most lehet mondani, hogy egy Tordai vagy mondjuk bármelyik random Momentumos tag ellenében talán nem nehéz menőnek tűnni, de az ellenzékben én valahogy mostanában egyetlen olyan arcot sem érzékelek, mint ez a srác.

2022. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!