Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bohár Dániel (Megafon) mely...

Bohár Dániel (Megafon) mely lapokban publikál, ha magát újságírónak mondja?

Figyelt kérdés

Riporter és újságíró.

Milyen lap(ok)ba ír rendszeresen?

Mely személyekkel közölt valódi, hosszabb riportokat?


Nem találtam önéletrajzot, hogy mit végzett.

Csak mert volt, aki azt mondta neki, hogy csak propagandista, õ meg kijavította, hogy újságíró.



2022. jún. 29. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Például a Mandinerben:

[link]

2022. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Én találtam önéletrajzot:

"Kisgyerek voltam, 9-10 éves körüli, amikor eldöntöttem, hogy televízióban szeretnék dolgozni. Mindig is egy cél lebegett a szemem előtt, riporter akartam lenni. Riporter, aki politikusokat kérdez, kerget és nem hallgatja szó nélkül a mellébeszélést. Riporter lettem, ez az életem. Tanultam, figyeltem és gyakoroltam, hogy az legyek, aki ma vagyok.

20 éves voltam, amikor a főiskola mellett a HírTV-ben elkezdtem dolgozni. Mindig is a politika érdekelt, az akkori Célpont volt számomra az etalon, kitartó munkámnak köszönhetően a csapat tagja lettem. Azonban úgy alakult, hogy életem azon szakasza is véget ért.

Az élet igazságos, hiszen az Informátortól még többet kaptam és kapok. Imádom a műsort, minden forgatás élmény, hiszen nemcsak munkatársak, hanem barátok készítik. Az Informátor, az a produkció, amely a magyar televíziós piacon egyedülálló módon közérthetővé és könnyeddé teszi a politikai és közéleti témákat. Hiszen humor és irónia nélkül élet sincs.

2022. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es. Köszi, ezt én is láttam, de valljuk be, ez nem önéletrajz.
2022. jún. 29. 22:24
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes, hogy a ballibek Gulyás Márton esetében sosem firtatnak ilyen kérdéseket, csakis a Fideszes személyeknél kötnek ebbe bele, hogy minek lehet nevezni.
2022. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-es. Kösz.

Most komolyan. Ezek a 4-5 mondatos gúnyos írások, ezek cikkek?

Ez egy publikáció, egy témában elmerült újságcikk??

2022. jún. 29. 22:27
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Bőven elég, amit az interneten produkál, ezzel felülmúlja a hazai újságírók 99%-át. A mai világban a nyomtatott sajtó szerepe évről évre kisebb.
2022. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

#4 nem csak a ballibek nem. Nem emlékszem hogy Gulyás Márton nagyban újságírónak hirdetné magát, pedig nagyon magas színvonalon csinálja amit csinál.

A pohár, meg az ikertestvére a másik nemjuteszembe dániel, viszont a szokásos alja pártszoponc, akit újságírónak nem lehet nevezni.

2022. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
A nemjuteszembe Dániel az én személyes kedvencem, kb mindent képvisel az a nyomorék, ami ebben az országban el lett bszva. Politikai elemzőnek nevezi magát, amikor egy db politikai elemzést nem láttam még tőle, viszont szintiszta pártpolitizálást csinál.
2022. jún. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Na megvan a "nemjuteszembe" pohár klón dániel,:a deák dániel.
2022. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2%
Mindkét Dani (Deák,Bohár) nagyon jó cikkeket ír. Igazi nagyágyúk a mai világban. Rávilágítanak a libsi hazugságokra, hülyeségekre. Csak így tovább!!
2022. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!