Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudom.. lehet,hogy sokan...

Nem tudom.. lehet,hogy sokan hülyének néznek,de szerintem sokan megértenek. -Miert gondolom,látom azt különböző interjúkból ahol már ellenzéki emberek osztják az èszt,hogy,Orbán valójában nem rossz ember csak napraforgó,taktikázó politikus.Tèvednèk?

Figyelt kérdés

Jó okè,,nyílván olyanokról van szó,akik tènyleg ismerték szemèlyesen..de pl Fodor Gábor sose mondana rosszat róla,ahogy fordított esetben Viktor sem..nyílván a politikai vélemények,állásfoglalás más tészta.

Vagy Hont András.. sosem kedveltem,függetlenül attól,hogy melyik csapatban volt,de a Partizánban láttam rajta a kellemes nosztalgiát,ès szintén mondott egy rossz jelzőt sem Viktória!Sőt!

De észre vettem azt is,hogy a korábbi kemény magnak gondolt begyepesedett szoci,ellenzéki médiaszemélyiségej mára már tagadják a szimpátiájukat..

Pl:Gálvölgyi János valamelyik frissebb beszélgetésèben azt mondta sűrűn pislogva,hogy őt soha nem èrdekelte egyetlen politikai oldal sem. "De ugyebár ez nem teljesen igaz"..

Hmm.. èrdekes dolgok ezek.



2022. júl. 1. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs magyar ékezetes betűkészleted?
2022. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*Hont tèmához

-szinten nem mondott..

2022. júl. 1. 23:28
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es..

Sajnos nincs..😐

2022. júl. 1. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok egyik szekértábornak sem a híve de azért követem az eseményeket a politikában. Orbánt olyan sok helyről lehet támadni, hogy hihetetlen de ez a nem jó ember meg rossz politikus egy teljesen óvodás szint. Nyilván Orbán maga nem ártana senkinek erre lenne más módszere és amúgy elég sikeres politikus.

Nyomjatok sok piros x-et a kedvemért mert mindkét oldalba bele akartam rúgni direkt. Ez van Hont Andrással sokszor amikor beleáll az ellenzék e és az van, hogy a Fidesz szekerét tolja. Milyen szánalmas megközelítés

2022. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, aki a közbeszerzéseket a családjának játssza át az igenis rossz ember, ugyanis önző, és a kettő szerintem per definitionem ugyanazt jelenti.
2022. júl. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Isti22 ***** válasza:
100%

A "rossz", az nézőpont kérdése :) Meggyőződésem, hogy minden politikus alapvetően jót akar az országnak, csak ezt máshogy képzelik el. ha így értelmezed a jó-rossz fogalmakat, akkor nem rossz.


Csakhogy ott van az is, amire 5-ös utalt: Orbán kreatívan politizál, gondolkodás nélkül áthág etikai (és jogi) határokat az általa vélt nagyobb jó érdekében, azaz tudatosan rosszat követ el.

2022. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!