Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne egy békemenetet...

Nem kéne egy békemenetet tartani az infláció megállításáért?

Figyelt kérdés
Múltkor sikeresen megállítottuk gyurcsányt a békemenettel.
2022. júl. 2. 13:25
 1/4 Fsms ***** válasza:
100%
Jó ötlet. 😀😀😀
2022. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Nem, az infláció ellen ez nem hatásos, ki kell várni, amíg ez a nemzetközi hullám lecseng, sok mindent nem lehet ellene tenni.
2022. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg a felmelegedés ellen is.

Egyedül a kormány lopása és hazugságai ellen nem szabad.

2022. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy konstruktív ötlet! Brüsszel is hogy megállt, mióta rápirítottunk, egy négyzetcentimétert nem közelített azóta! Soros sem nevet a végén. Az elején és a közepén néha, de a végén már soha!


Itt az ideje felvenni a harcot az infláció ellen is! De még a békamenet előtt szerintem legyen nemzeti konzultáció és népsavazás is, hogy lássuk, vajon tényleg nem akar-e direkte inflációt a nép! Mert mi van, ha pont szeretnének infációt a magyarok?


Ezt előbb tisztázni kell!


Szeretné-e ön, hogy Magyarországon a kormány megállítsa az inflációt?


a) szeretném, éljen a kormány!


b) nagyon szeretném, sokáig éljen a kormányu!


c) annyira szeretném, hogy örökös teljhatalmat adnék a kormánynak cserében!


d) nem szeretném, inkább meg akarom erőszakoltatni a kislányom színesbőrű migránsokkal az édasanyám hátán, hiszen hazaáruló vagyok!



Ezekkel a kérdésekkel szerintem pontosan fel lehetne mérni, vajon van-e igény inflációra az országban.


Ha a nép nem kér az inflációból, akkor békamenet és különleges jogrend, rendeleti kormányzással! Ennyi az egész!

2022. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!