Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ehhez mit szóltok?

Fideszesek, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Viktor kirány szerint nem jó ötlet a béremelés, a bérduplázást pedig egyszerűen abszurdnak nevezte. Nemrégiben viszont 2 millióval emelte meg a másfél milliós fizetését (ez ugye már több is mint a duplázás).

Na, ehhez mit szóltok? Ha a csuti kijelenti hogy éhen kell halni akkor abban is követitek?



2022. júl. 2. 22:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Nemrégiben viszont 2 millióval emelte meg a másfél milliós fizetését"

eddig másfél misi volt a fizuja? na nemá :D ez nem őszinte

2022. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
27%

12 "nem mondja ki szó szerint hanem csak körül írja, "


Ti nem ezt tettétek mzp ökőrségeivel!?😄

2022. júl. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Fsms ***** válasza:
97%
A valós vagyona nem a néven van hanem Lölő , veje, lánya , felesége. Sok száz milliárdja van. Nem tok mindegy mennyi a fizetése?!
2022. júl. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
97%
Olyan jó, hogy van ez a háború, rá lehet fogni, hogy miért nincs fizetésemelés. Amúgy senkinek nem tűnik fel, hogy 12 éve meg tudják magyarázni, hogy most épp miért nincs béremelés?
2022. júl. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
2%

#24

12 év alatt azért volt jópár béremelés.

2022. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
95%
Jó, oké, a saját fizujukat folyamatosan emelgették, de 24# szerintem nem erre gondol.
2022. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
21%

#26

Én sem arra gondolok, országos szinten volt jópár emelés.

2022. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező és egyéb nem fideszesek! Értsétek meg, hogy majdnem mindenki tudja, hogy meztelen a király, a legtöbb fideszeses is tudja, néhány teljesen elvakult fideszhívő kibételével.

Az a baj, hogy az ellenzék egy koncepció nélküli, zagyva csoport. Nincs egy komolyan vehető, komoly politikus, össze vissza beszélnek. Ezért nem fog bukni Orbán soha. Mert nincs komoly alternatíva.

Nem vagyok fideszes.

2022. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem is kellett volna béremelés ennek a csüngőhasú ghecinek, ott van neki Lőrinc.
2022. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
7%
Én kaptam béremelést és jeleztem hogy ismét kérnék, szerintem fogok kapni. Nem sok köze van a versenyszférás bérekhez OV-nak. Aki pedig ragaszkodik az államiszférához, az így járt.
2022. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!