Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az egészségügyi dolgozók...

Ha az egészségügyi dolgozók olyan keveset keresnek, akkor ennek a srácnak honnan van pénze 3,7 milliós szervízre? (TotalCar műhelyp*rn*)

Figyelt kérdés

[link]


A lényege a videónak: egy méregdrága lerúgott VW Phaeton autót bevittek átvizsgálásra. A tulaj kórházban dolgozik (lásd linkelt videó) és a végén egy 3,7 milliós szervízköltség jött ki, amire azt mondta, hogy nem akadály és hajlandó a kocsit rendbe tenni.


Nos kérdezem én: Ha a borzasztó rossz Fidesz kormányzás miatt az egészségügyi dolgozók olyan keveset keresnek, hogy a gyerekvállalás is álom és az albérletet is alig tudják fizetni (mindenhol ezt hallani), akkor ennek a srácnak honnan van pénze ilyen drága autóra? (ami megvételkor is 2,2 millió volt, fog is rá költeni 3,7 millió javítást és amúgy is előtte egy A6-os szintén drága Audija volt).



2022. júl. 3. 10:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Apuci főorvos egy magánkórházban.
2022. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy mellette dolgozik privát intézményben is.

Elég sok orvos csinálja így.


Délelőtt SZTK délutánonként meg magán rendel.

2022. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha pl. magán eü szektorban dolgozik akkor nem csak 150 rugót keres...
2022. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A foga meg rossz.
2022. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Elég sok orvos csinálja így."


Te kinézed ebből a fogatlan ürgéből, hogy orvos..? :D

Vagy lehet én vagyok túl előítéletes...

2022. júl. 3. 10:09
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem mondta,hogy Magyarországon egészségügyis vagy külföldön.
2022. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetből akarsz levonni következtetést? Örökölhetett is, vagy külföldön is lehet egészségügyis, vagy akármi.
2022. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Eladta az Audit valami baleknak, aki fizetett érte egy halom pénzt... :D
2022. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom,én bőven a magyar átlag felett keresek (nettó 600) és csak egy Renaultot tartok.


A legdrágább tétel, amit fizettem érte, az 120 ezer forint volt, ugyanis vezérlést kellett cserélni benne, ami kötelező X ezer km-ként.

2022. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Latszik a gyereken hogy csoro. Rasoztak ezt az autot hogy villoghasson a csajoknak, "persze" van 2 millioja javitasra amikor a tukrot se cserelte le se a kopott szakadt gumikat.
2022. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!