Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 410 felett az euró! Meddig...

410 felett az euró! Meddig marad még a Zorbán kormány a székében ezek után?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 11:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Öröm lesz látni ahogy ráomlik a kúrmányra az egész tákolmányuk.
2022. júl. 6. 11:49
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A következő választásokig biztosan, de lehet, hogy utána is.
2022. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Ne reménykedj, ezzel az ócska propagandával semmire sem mész... persze naponta 3 szor is égetheted magad, ha neked jó.
2022. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
3-szor? Tegnap inkább 30 jajj ennyi az euro, ez orbán miatt van " kérdés " volt.
2022. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez még csak a kezdet. Az árak is még semmi. Majd ősszel meg jövő év eleje. Amikor a hús ára 10x annyiba fog kerülni, mint most, amikor a kenyér ára 10x annyiba fog kerülni, mint most. Amikor az árstoppot eltörlik, de már 2000 forint lesz 1 liter üzemanyag, és ezzel együtt még jobban növekedik minden terméknek az ára. De hát a birka fidesz szavazó ezt akarta, erre szavazott.
2022. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Öröm lesz látni ahogy ráomlik a kúrmányra az egész tákolmányuk."

De nem ők fognak szenvedni, hanem az átlagemberek. Akkor mire a nagy öröm?

2022. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Miről beszélsz? A Brüsszel és Amerika okozta háborús infláció megviseli a magyar embereket, de szerencsére a magyar kormány Európában egyedüliként a lehető legbátrabb intézkedéseket meghozva védi a magyar családokat a nehezétől! Ha Gyurcsányék nyernek a fiaink már a fronton harcolnának, az ország meg államcsődben lenne!



:)

2022. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 hypno ***** válasza:
4%

#5


Jelen állás szerint esik az olaj ára. Még az is lehet, hogy mázlink lesz és tartósan 100 USD alatt marad...és akkor jöhet a világvége újratervezés.

2022. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mire rájuk omlik, addig mi kva sokat szívunk.
2022. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Nézzük a mélyrepülést: 3 millió ember aki anno a fideszre szavazott kb 2 milliónak nincs meg az értelmi szintje, hogy tudja ez miért baj, 500.000 ember nem forintba kapja a fizu és nem is itthon él. Másik 500.000 meg elvakult vagy a belső körhöz tartozik stb stb...


A nem fidesz szavazók egy része külföldön dolgozik, és euróban kapja a pénzt. FB kommentekből kiindulva még orülnek is neki, ráadásul ennek hangot is adnak.


A nem fidesz szavazók nagy része, viccet és hülyét csinál magából, hogy a komment szekcióba mindennap ugyanazt a már már szánalmas "kinek mit intézett a kormánya" stb stb bla bla- irja.


A nem fidesz szavazók ismét egy nagy része tudja hogy ez baj, de igazaból nem tudja mit csináljon, ezért ő azt hiszi ha kiirja magabol a facebookon, aklor már ő mennyit tett azért higy ez az ámokfutás megálljon.


Mai nap már láttam olyan kommenteket hogy az embereknek ki kellene menni tüntetni. Ennek a valódi jelentése,.menjetek tüntetni addig én otthonról figyelem az eseményeket, mindenféle felelöség nélkül.


És van az a réteg ahol sajnos én is vagyok, aki csak sodródik az árral. Tudja ez miért baj, de igazából semmi értelme nincs megmozdulni, inkább csak kivárja a végét túlél, mert rájött hogy annyira meg van osztva a magyar társadalom, hogy felesleges bármit is tenni, mert nem jön ki belőle jól.

(Igen tudom, én se vagyok jobb egyiknél se)


Ha nagyon nagy a gáz, akkor fogom magam és odébb állok külföldre és kintről nézem végig ezt az egész ámokfutást.

2022. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!