Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért migránsoznak folyamatosa...

Ezért migránsoznak folyamatosan a m1-en?

Figyelt kérdés

Folyamatosan migránsoznak a propagandaadókon.Az akkor szokott lenni mikor valami egyebet kegyetlenül elqrtak.(népi megfigyelés):D


A forint szabadesésben, infláció az egekben.



2022. júl. 6. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert az M1-et nem értelmes emberek nézik.
2022. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Kétségbe vannak esve ők is, ez az eszközük maradt.
2022. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem csak az M1-en migránsokznak folyamatosan, én is migránsozok folyamatosan pedig én nem kúrtam el semmit, főleg nem országos szinten.
2022. júl. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nagyobb fókuszt adnak egy ügynek, felnagyítva azt (óvoda, julcsi jános lesz) ezzel elkerülik a valódi problémákkal való szembenézést, amely pl. jogállamiság, fideszes alaptörvény, korrupció...
2022. júl. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Gumicsont a szektatagoknak. Mert más úgysem nézi azt a hazugsággyárat.
2022. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

3-as "Nem csak az M1-en migránsokznak folyamatosan, én is migránsozok folyamatosan pedig én nem kúrtam el semmit, főleg nem országos szinten."


Jaj dehogynem. Áprilisban!

2022. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Az M1 egy undorító dolog.
2022. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Most abból, hogy Döbrögiék migránsoznak, hogy elterejék a figyelmet az egyéb fontos kérdésekről, hogy következik, hogy nincs benne igazság? Tényleg korrupt a Fidesz, és hazudik, és 416 ft egy euró, és ha Magyarországon élnék én is elmentem volna szavazni az ellenzékre, de ez nem azt jeleneti, hogy nem jönnek harmadik világbeli illegális bevándorlók.
2022. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!