Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ősszel nem kizárt, hogy...

Árokpart kérdése:

Ősszel nem kizárt, hogy lesznek tüntetések a kormány ellen?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Csinálj egyet. Én már feladtam.
2022. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem, kizárt.

A magyarnak annál jobb minél szarabb.

2022. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nincsen szervező, vagy ha lenne is az nem kormánybuktató vegsőkig elmenő hazafi, hanem csak politikai haszonszerző-vagyis tünti este 8ig aztán menjünk haza...-plusz teljes az apátia.
2022. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha elengedik a benzinárat, akkor elképzelhető, mert a magyar nehezen mond le az autóról. És akkor még ott vannak a taxisok is. Újabb taxisblokád?
2022. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
kizárt
2022. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
10 tüntető lesz megint?
2022. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2%
Miért kellene?
2022. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Mi tenne a kormány, ha a taxisok megint lezárnák a hidakat, utakat a magas benzinár ellen tiltakozva?
2022. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Más országban igen, de a derék kipcsakok itt Mo.-n kitartanak a folyamatok mellett, és hamarabb lesz Békamenet, mint egyéb tünti.
2022. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
4-es Igen hasonlóra már gondoltam én is. Főleg vidéken már egyáltalán nem kimondottan csak passzióból autóznak az emberek, hanem akár a gesztortelepüléseken vagy a kisebb városokban, esetleg megyeszékhelyeken lévő munkahelyek nem igazodnak a tömegközlekedéshez. Tehát ha valaki egy ksi településről nem tudja megoldani, hogy a megfelelő időben érjen oda, hiába mondja, hogy teszem azt 3 autóbusz indul csak egész nap a faluból és ezért csak x időre tud a munkavállaló odaérni, a munkáltató azt fogja mondani, hogy ne haragudjon, de sajnos nem tudok önhöz alkalmazkodni és fel sem veszi, vagy ha már ott dolgozik és a közlekedés miatt esetleg késik , akkor sajnos elküldi.
2022. júl. 7. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!