Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc bejelentette,...

Gyurcsány Ferenc bejelentette, hogy kormányzásra készül, ha ezt komolyan meglépi akkor garantált a 4/5 Fidesz győzelem 2026-ban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 9. 10:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
A Fideszesek meg túl öregek. Megfertőzte az agyukat a kommunizmus és már halálukig nem szabadulnak.
2022. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
6%
34 vagyok, nem vagyok kommunista, se fideszes, de nincs amnéziám, tudom mit művelt Gyurcsány, és belőle nem kell soha többé.
2022. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
[link] Magyarország Magyarország :D
2022. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Ki akarja Gyurcsányt? Az előválasztáson is csúnyán leszavazták Gyurcsánynét, pedig a Rogán propagandaminisztérium is annyira biztosan őt várta hogy már kész volt az ellenpropaganda. Hollik is elszólta magát hogy MZP nem lehet az összellenzéki jelölt "mert nem gyurcsány embere".


De ez az orbánmaffia sáskajárását egy fikarcnyit sem teszi jobbá.

2022. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#4: Egy válság közepén megválasztani Gyurcsányt, csak mert Orbán rosszul csinálja, olyan mint benzinnel oltani a kigyulladt tankhajót.
2022. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15 De nem is indult Gyurcsány az előválasztáson. És a felesége is elvesztette az előválasztást.

Látjátok erről beszéltem, ha a hörcsögöm lenne a miniszterelnökjelölt, a fideszesek szerint ő is Gyurcsány lenne.

2022. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16: Az a baj, hogy az egész ellenzék a DK és Gyurcsány érdekei szerint működik. Ez minden egyes nap bebizonyosodik. Ki az a hülye, aki elhiszi, hogy az egy szem MZP önmagában képes lett volna a DK-s csürhével szemben ellenpontot képviselni? Főleg, hogy retardált.
2022. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az infláció is gyurcsány
2022. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bangó Margiton kívül senki sem szavazna rá. Ő viszont kétszer.
2022. júl. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!