Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy az emberek...

Mi az oka, hogy az emberek fele nem tartja jogosnak a tanárok követeléseit?

Figyelt kérdés
Vajon mi oka lehet ennek a társadalmi hatásnak? [link]

2022. júl. 10. 16:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek fele szerint ez eü is rendben van. Ilyen az, amikor valaki manipulált mozit néz.
2022. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyezném, hogy jlenleg, még hallgatóként 1-1 órára felkészülni és a tervezetet előírásoknak megfelelően elfogadhatóra megírni 6-10 óra. Ez egy tanórára való felkészülés!

Persze az évek meg a rutin később ezen rövidít és elég lesz ránézni a másnapi anyag címére meg beleolvasni a feladatokba... de azért megjegyzendő, hogy rengeteg "láthatatlan" meló van a heti huszonX tanítási óra mögött. Legalább a duplája.

Mondom ezt anyukaként, mert pl a nyáriszünetes érveléssel a pedagógusok részéről mocskosul nem értek egyet (hogy nekik kötött, más meg kényére kedvére akkor veszi ki, amikor akarja), hiszen a gyerekem 2 éves korától 12-16 éves koráig totálisan a közoktatás szüneteihez kell igazítani minden egyes szabadságomat. csak én ezt cca 30 napból kell, hogy kigazdálkodjam.

2022. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%

12.-re.


Felkészülés az órára??? Az történelmi évszámok változnak, vagy mi? Más lesz a kovalens kötés, vagy az 5X5 végeredménye?


A szabadságod meg kit érdekel? Kötelező volt szülnöd melósként?

2022. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
13. Az ilyen sötét paraszttól nem is lehet mást várni. Majd a kölyködet amikor taníttatod, de nem lesz kivel, majd fizetni fogsz rendesen.
2022. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2022. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

12-es, nem beszélve az őszi, téli, tavaszi, esetenként síszünetekről.

Másnak ezt mind szabiból kell valahogy kigazdálkodni. Én tanítottam egy ideig, most már nem, de a kedves pedagógus kollégák fel sem fogják, hogy pl. karácsony és újév között munkanapok vannak és nem csak úgy "jár". Nekem 25 nap szabim van egy évre, amiből 4-5 nap lejön a karácsony utáni időszakra kapásból vagy be kell menni akkor is...

2022. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
16.Jobb is, hogy nem tanítasz, mert ezen az értelmi színvonalon nem szabad.
2022. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%
Nekem mind csak ártott. Tőlem fel is fordulhatnak egy híd alatt.
2022. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek szívesen fizetnének nagy pénzeket a gyerekeik oktatására, ha nem változik semmi akkor meg

fog szűnni az állami oktatás, majd akkor lehet sírni.

2022. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Legalább a fekete pedagógia megjelenését használnak érvnek, ha valamit. Nem a szabadnapok száma a baj komolyan.


Előzőnek van megoldás a pedagógusképzés javításával és a bérek emelésével mellette gyom kigyomlálása az összes pedagógiai képzettség elvételével.

2022. júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!