Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik olyan sokan...

Miért gyűlölik olyan sokan jobboldaliak a tanárokat?

Figyelt kérdés

Én is jobboldali érzelmű vagyok, nem akarok migránsokat, muszlimokat ide, stb, szeretem a hazám, de pont ezért szörnyűnek tartom, hogy egy tanár 6 év egyetem után 207 ezret visz haza.


Sima szakmával a dupláját kapom meg, de így hova vállaljon az ember gyereket, ha nem lesz, cm aki tanítja? Tanári fizetésből nem lehet megélni, mert a mi időnkben (27 vagyok) is a tanáraink 90%-a öreg volt, nem jöttek fiatalok.



2022. júl. 10. 16:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Ebben egyetértek, a kormány oktatáspolitikája borzasztó.
2022. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Az tény, hogy kevés fizetés kapnak a tanárok.De az a helyzet, hogy sosem kerestek jól.Valamiért ezek szerint ez soha senkinek nem volt fontos, hogy ők jól keressenek.Külföldön is tüntetnek a tanárok, mert az ottani viszonyokhoz képest keveset keresnek.
2022. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

A tanárok nem a jobboldaliak gyűlölik,hanem társadalmi szinten van van velük ellenszenv.


Ennek oka,hogy a szociban és most is gyakran visszaélnek a hatalmukkal és fitogtatják az erejüket.

A szociban sokuk III/III ügynök volt, mert könnyen megfigyelhette a potenciális "ellenforradalmárokat".


Komplex oktatási reformok kellenének.Amik emelik a pedagógusi béreket, de egyben szigorú minőségbiztosítási rendszerre is szükség lenne.

2022. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Mivel miniszterelnök urunk eleve gyűlöli őket (valahogy belegázolhattak tanárai székesfehérvári középiskolás évei alatt a túlhízott egójába), ezért a hívek is ezt gondolják.

A hívek mentségére szól, hogy ők eleve szar iskolákba jártak, és eleve kidobott pénz volt minden fidesz-szavazóra költött fillér.

2022. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Őket nehezebb demagóg gyurcsányozásokkal hülyíteni mint az átlag fideszes fogatlant.
2022. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Jo lenne ha annyit vinne... 145 a kezdo fizu nettoban
2022. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Tavaly volt nekik annyi, most a minimálbér-emelés miatt 172+pótlék, az 207.


Sógornőm tanár, úgyhogy pontos az info.

2022. júl. 10. 17:08
 8/21 anonim ***** válasza:
2%
Én pl tanár vagyok és én is utálom őket. Na erre mit lépesz?
2022. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Itt a bertabla, nem keresnek annyit a kezdok eszerint.

[link]

2022. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 meszike91 ***** válasza:
84%
Mert ezt mondja nekik a propaganda, nem kell ennél többet belegondolni.
2022. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!