Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a Katás tüntetgetők...

Ezek a Katás tüntetgetők miért engedik maguk közé az ellenzéki képviselőket?

Figyelt kérdés

nem veszik észre hogy az első pillanatban hiteltelenné válnak, mikor a soraikba veszik a világ leghitványabb ellenzékének egyes tagjait?


Az Arany Bástya étterem melletti átjárót lezárták az rendőrök, a tömeg ott nem tud továbbjutni. Jakab Péter megpróbált beszélni a rendőrökkel.



Most segíts meg, Péter


– kiabálta a tömeg, sikertelenül.



2022. júl. 14. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ellenségem ellensége a barátom
2022. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
#2. A szarrá lejáratódott ellenzéki arcok az ilyen tüntetések legnagyobb ellenségei, ha eddig nem tűnt volna fel.
2022. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Már évek óta ott tart MINDEN normális ember, hogy az ellenségem ellensége a barátom.


Ennyira haszontalan, hozzánemértő banda még a történelem során SOSEM volt, mint a Fideszék. Ezt most szó szerint, halálosan komolyan kell érteni. Egy marék meztelencsiga jobban vezetné el az országot, mint ezek a fogalmatlan idióták.

2022. júl. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon jól bevált az ellenségem a barátom taktika áprilisban is hajrá csináljátok csak mi meg 30-ban megválasztjuk Szijjártót, ti meg ismételten csak néztek hülyén ki a fejetekből:D
2022. júl. 14. 01:54
 5/7 Dzsonszi ***** válasza:
18%
Ez egy nagyon jó kérdés, nem értem miért nem zárják ki őket azonnal, rögtön hitelesebbek lennének. És ilyen módszerrel el lehetne zavarni a mostani ellenzéket, mert látnák, hogy a Fidesz ellen tüntetők se kívánják maguk közé őket, és ezután létre tudna jönni egy normális ellenzék, akire már sok mostani Fideszes is leszavazna.
2022. júl. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Esküszöm gondolkoztam rajta, hogy azok a hatalmas PM zászlós alakok fideszes aktivisták voltak, akik csak azért jöttek hogy könnyű legyen tolni a narratívát, miszerint a "baloldal" szervezte a tüntetést.
2022. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#3. "Ezt most szó szerint, halálosan komolyan kell érteni."


Az nem baj, hogy hosszú évek óta ez a mantra, ugye? :D Tudom, tudom, mostmáraztán tényleg nagyon komolyan kell venni. :DD


Folytassátok nyugodtan, gyerekek és Orbán tényleg a miniszterelnöki székben fog végelgyengülni.

2022. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!