Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinál a családbarát...

Mit csinál a családbarát kormányunk?

Figyelt kérdés

Rávette az embereket a Csokkal hogy nagycsaládosok legyenek.A rezsicsökkentés változtatással pedig olyan mintha ezeknek a nagycsaládos embereknek a nyakába hurkot akasztanának. A nagycsaládosok kivétel nélkül átlépik majd a gáz és áram átlagfogyasztást amit meghatározni készülnek!

Vagy éhen halnak, vagy megfagynak ? Vagy majd a szülők 2-3 másodállást vállalnak,és felnevelhetik úgy a gyerekeiket hogy nem is látják őket?



2022. júl. 15. 06:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Ne sajnáltasd már a nagycsaládosokat! Ponthogy nekik marad az olcsó rezsi, olvass utána.

Amúgy meg mi az, h ravette lol? Nem volt ott semmiféle rávétel, nem volt kötelező felvenni a csokot.

2022. júl. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem, rávette. Sokan kifejezetten csak azért vállalták a 3 gyereket hogy hozzájuthassanak a pénzhez és az új otthonhoz. Az egy dolog hogy egyszerű emberek. De ha nincs a csok, akkor a legtöbben közülük nem lennének most nagycsaládosok.
2022. júl. 15. 06:16
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
de nekik lesz kedvezmény
2022. júl. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Aki ilyen világba gyereket csinál, annak börtönben a helye, nem támogatni kéne. Elvileg az emberkínzást a törvény bünteti.
2022. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Itt az ideje, hogy ők is kivegyék a részüket a közös teherviselésből, nem lehet több bőrt lehúzni a többi rétegről. Ja, hogy ez már nem tetszik. Hát, tetszettek volna nem a Fideszre szavazni, voltak értelmesebb, fenntartható ötletek, az nem kellett. A Fidesz pont azokat nem akarja megszorítani, akiket kellene, és akiknek nem lenne teher.
2022. júl. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem vette rá őket semmire. Csak sok ember elfelejtett gondolkozni mikor meghallotta a 10 milliót, főleg, h csak szexelni kell érte.

Jobban fel kellett volna mérni, h fel tudjak-e majd nevelni azt a 3 gyereket, ha majd a seggére vernek a 10 millának.

2022. júl. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Haha mindjárt megsajnálom a csokosokat :D ingyen kaptak 10 milliót, mostmár igazán csitu van nekik.

Az rezsiemelés meg nem vonatkozik rájuk. Úgyhogy bőven csitt van nektek.

2022. júl. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Értem én a "mindent a nagycsaládosoknak" politikát, de könyörgöm, velünk, akik egyedülállóak vagyunk, vagy az idősebb korosztállyal, vagy azokkal, akik már felnevelték a gyerekeiket mi lesz? Pusztuljunk el?

Valakinek a kommentjében olvastam (bocsánat az idézetért), hogy "a Fidesz senkit nem hagy az út szélén. Persze, csak belerúgja őket az árokba"

Most pont ez az érzésem van.

Mindezt úgy, hogy még nem is rájuk szavaztam.

2022. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Felháborít, hogy állandóan csak a nagycsaládosokat támogatják, aki egyedül él vagy "csak" párja van, az meg le van szarva. Mi van, ha valakinek azért nincs gyereke, mert ő vagy a párja beteg, nincs biztosítva az a körülmény, ami szerintük megfelelő vagy még nem akar vagy egyáltalán nem akar gyereket? Utóbbi miért ér kevesebbet? 26 éves vagyok, eddig tanultam és mellette is dolgoztam, most kaptam meg a mesterdiplomámat, innentől kezdve már csak dolgozni fogok, hol fért volna bele az életembe egy gyerek? És mi van, ha én azt mondom, hogy nem is akarok gyereket, mert engem az tesz boldoggá, ha a szakmámban kiteljesedhetek? Akkor én már nem érek semmit? Oké, hogy gyerekkel nem járulok hozzá az ország működéséhez (ne is azért legyen valakinek gyereke, hogy az országnak jó legyen), de a munkámmal és a szakértelmemmel igen. Úgyhogy mélységesen felháborít, ahogy a gyermektelenekről kommunikálnak.
2022. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd az agymosottak eokezdik mondogatni: "Ha Gyurcsány lenne, mégrosszabb lenne"
2022. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!