Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy Márky zay Pétert a...

Igaz hogy Márky zay Pétert a belvárosi elit (csúnyán mondva a zsidók) nem engedték megnyerni a választást?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségnek gondolom én azt amit írsz.
2022. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem van alapja, mert Dk nagyon nem szerette őt. Visszautasitok minden antiszemita fennhangot. Ezek tények.
2022. júl. 16. 16:35
 3/6 hypno ***** válasza:
100%

Úgy érted "a belvárosi elit (csúnyán mondva a zsidók)" ott áltak az összes birka mögött, aki a fideszre szavazott, meg aki nem ment el MZP-re szavazni?

Vagy hogy?

A választást az emberek döntik el. Most azt akarták, hogy Orbán megszivassa őket...és jól választottak, mert szopnak mint a torkos borz.

2022. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ezt értem hogy birka lenne, Kari Geri vagy Gyurcsánynét hamarabb elfogadják mint egy vidéki polgármestert
2022. júl. 16. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 A fidesz, az összefogás ugyanazt a hatalmi elitet szolgálja ki, teljesen mindegy kik vannak.Ezek az előre megírt kottából énekelnek.A hatalmi elit pedig az, akiket gondolsz.Akiket nem lehet néven nevezni, mert "antiszemitanáci" leszel egyből.
2022. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öhm, hát én elég sok "belvárosi elit zsidót" ismerek, mindegyikük erősen kormányellenes, úgyhogy nem hinném, hogy helytálló lenne az állításod.
2022. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!