Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor szerintetek hiteles?

Vona Gábor szerintetek hiteles?

Figyelt kérdés
Én nem értem őt. Kezdte az akkor még keményen radikális Jobbikban. Aztán lett egy "cukiságkampány", ami már eleve nem tűnt őszintének. Most meg az ATV Öt című műsorában előadja a polgári konzervatívat.

2022. júl. 16. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan a politikában, aki az?
2022. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Nagyobb bohóc mint Jakab.
2022. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nemrég az Öt-ben Mészáros és Várkonyi viszonyát boncolgatta a hasonszőrű társaival, utána meg írt egy olyan posztot, amit úgy kezdett, hogy neki nem kenyere a bulvár... 🤣
2022. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Hiteles mint az albán adidas
2022. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha facebook algoritmus lennék, nem hitelesíteném.
2022. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Tudna az lenni... sokat tanult, amíg a politikában volt, és rendesen felfejlődött. Megtanulta, hogy az emberekkel nem ellenségként kell bánni, akiket le kell győzni, hanem közösen kell építkeznj. De így is kevés volt,mint ahogyan az utódai is.


Most inkább már csak elbutulás van nála... súlytalan a mondanivalója, a megjelenése pedig teljesen érdektelen.

2022. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Hat, nem mondanam.

Regen hiteltelen volt, de azota sokat valtozott, betartotta a szavat, ha nem nyer, akkor lemond. Meg is tette

2022. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

Én nem tudom komolyan venni ezt az embert,aki több ezer benne megbízó szavazóját átba$ta!!Egy köpönyegforgató!

Fejlődik?És most hiteles?Hát köszi!!Fejlődjön csak, de ne mások hatán meg kárára!!

Többre tartom azokat a nyomorult gerinctelen férgeket akik konzekvensen kezdettől fogva azok.

Rőluk tudod hogy azt adják őszintén amik, és kész!

2022. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfogult az egyházzal kapcsolatban, mert vallásosnak "nevelték". Aztán önálló gondolata ezek szerint nem sok támadt, mert továbbra is mosdatja a katolikusokat. Na meg ez a nagy "középen állás" sem hiteles. Közelebb állnak Orbánéhoz a nézetei, mint az ellenzékhez, de ezt sosem fogja bevallani. Pardon: bedadogni.
2022. aug. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!