Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyerekeseknek és a nyugdíjas...

A gyerekeseknek és a nyugdíjasoknak lesz könnyítés a számlák fizetésében?

Figyelt kérdés

Biztos át fogják gondolni a dolgokat, és a gyerekesekre illetve a nyugdíjasokra más szabályok fognak vonatkozni.

Nem hiszem, hogy egy nyugdíjas, akinek 100 ezer forint alatt van a fizetése, azzal majd 80 ezres számlákat fizettetnének ki.


Szerintetek hogy lesz?



2022. júl. 17. 07:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem tudja, meg kell várnunk a jogszabályt.
2022. júl. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább még több megszorításra számítok, kiürítették a kasszát, hogy meglegyen a 2/3.
2022. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem törődnek velük.
2022. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3:Szerintem meg de. Mivel pont ez a két réteg kapott tavasszal is visszatérítést.

Gondolom maradnak a keveset kereső gyerek nélküliek, illetve a már felnőtt gyerekkel rendelkező még nem nyugdíjasok, akik majd a teljes árat fizetik.

2022. júl. 17. 08:04
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Szavazatvásárlás történt, most meg visszaveszik.
2022. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Felejtsd már el a gyerekeseket.akármi van, mindig ők a kivételezettek.
2022. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül élek, nincs gyerekem, de távhős panelesként engem pont nem érint. Te igénybe vettél támogatást abból a közösből, ahova az én adóm is befolyik, és amiből én nem vagyok jogosult semmire. Te kapsz, én csak fizetek, a te gyerekedet én is eltartom, pedig nem én akartam.
2022. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekesek egy rakat kedvezményt és támogatást kapnak így is. Pont hogy az egyedül élőket kellene segíteni, mert ők konkrétan semmit nem kapnak az államtól.
2022. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nekem nincs gyerekem. A kollegáim főállásban olyan helyen dolgoznak, ahol felvették a hat havi bért tavasszal, illetve családosként az SZJA-t. Mindenki nyaralni ment belőle. Most panaszkodnak, hogy nem tudják majd fizetni a számlákat.

Én pont olyan helyzetben vagyok, hogy soha egy Ft támogatást nem kaptam. Nem keresek sokat, de eddig megvoltam spórolósan. Most viszont a bojler megnyomta sajnos a minimumot. Egyértelműen nem fogom tudni fizetni a számlát. Ezért érdeklődök, hogy vajon csak a hozzám hasonló réteg fogja fizetni a teljes árat vagy esetleg majd figyelembe veszik a jövedelmet is. Kíváncsi leszek tényleg. Vajon mikor állnak elő a részletekkel?

2022. júl. 17. 08:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd úgy, hogy a gyerekeseket szólítottam meg masodik személyben, neked meg kitartás. A támogatást felvevők meg remélem, jól nyaraltak a pénzünkből. Sírjanak csak, megérdemlik. Neked kitartást.
2022. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!