Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi olyan ember van Magyaro...

Mennyi olyan ember van Magyarországon, aki még egy oltást sem vett fel, és még mindig annál a hibás gondolkodásnál tart, hogy jobb elkapni a vírust, és átesni rajta?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
jelen
2022. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Kb. a 2/3-os többség.
2022. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Már egyre többen vannak a rokonságomban olyanok, akik kezdik belátni, hogy hiba volt felvenni az oltást.
2022. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Mit mond a statisztika? Mennyi "hivatalosan" az oltott és az oltatlan? Ezt tudja valaki?
2022. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Egy oltást felvettem mert akkor éppen muszáj volt egy nemzetközi sporteseményre. Pár napig a padlóra küldött, ellenben beteg 2020 óta nem voltam és lehetetlen hogy egyszer sem kaptam el a covidot.

Akár hiszed akár nem, egy egészséges fiatal férfinak/nőnek semmi szüksége arra az oltásra.

2022. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Orbán Viktor győzni fog!
2022. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Én egyet se vettem fel és átestem rajta. Már 3. éve nyomjátok a covid témát. Nem unjátok?
2022. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez azért nem annyira egyszerű. Rengeteg példát tudok mondani a környezetemből pro kontra. Volt aki meg sem érezte oltás nélkül, volt aki meghalt, pedig makk egészséges volt és fiatal. Ha egyértelműen ki lehetne mutatni valami összefüggést, akkor nem lenne ekkora a bizonytalanság.
2022. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
7-es voltam. 8#amúgy igazad van. Muterom immunszupresszánst szedd ízületi gyulladásra, oltás nélkül úgy esett át rajta mint egy megfázáson. Én sportolok nagyon jó kondiban vagyok oltás nélkül olyan beteg voltam tőle hogy napokig vett köptem. Bementem a kórházába, és hazaküldtek mert a röntgen meg a vérkép szerint semmi bajom:D hogy mitől jön vett azt meg most se tudom. Minden esetre nem fogok oktatni.
2022. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
5, egy rakat sportolót is ágynak döntött a covid, nem egy meg is halt, pedig ők elvileg egészségesen élnek!
2022. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!