Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg a magyar...

Miért nem értik meg a magyar emberek, hogy Magyarországon szinte semmit nem ér a Fidesz elleni szavazat, mert diktatúra van?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam hallani, hogy "Bezzeg ha többen szavaztak volna a Fidesz leváltására, már régen nem lennének hatalmon!", szerintem ennek semmi értelme. Tisztán kellene látni és kimondani a nyílvánvalót, hogy a Fidesz pártot nem lehet demokratikusan leválltani, ugyanis diktatúrát építettek. Lehet nyugodtan monddani rám, hogy "De hiszen ez túlzás!", ha őszintén a szívetekre teszitek a kezetek, előbb-utóbb beismeritek, hogy ez már régen nem jogállam, ami Magyarországon van.


Szerintem Orbán Viktor olyan mint Alexander Lukashenko, ő se mondana le semmiféle körülmények között, vagy pedig úgy alakítaná, hogy mindenképpen a Fidesz maradjon hatalmon. Miért nem értik az emberek, hogy teljesen értelmetlen a Fidesz ellen szavazni, mert minden körülmény között úgyis ők nyernek?



2022. júl. 18. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Persze hogy, ditatura van csak nehéz elhini hogy, 2022 itt tartunk de diktaturák nagy része nem importra épül de itt ezt se tudták meg oldani.Orosz,kina. Se omlik össze eu pénz nélkül itt meg ha nem jönn kivülröl pénz vége mindenek.
2022. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha diktatúra lenne, a tüntetők már nem tüntetők lennének, hanem börtöntöltelékek.
2022. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem lövik a tüntetőket, addig demokratikus.
2022. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kinában meg oroszba is tüntetnek attol még nem demokrácia de ők önelátok mi mindent külföldröl hozunk be.
2022. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!