Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek. Ha most újra...

Fideszesek. Ha most újra szavazás lenne akkor újra a fideszre szavaznátok?

Figyelt kérdés
A kérdés eg,szerű

2022. júl. 18. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, valaki másra szavaznék.
Nem. Nem mennék el szavazni
48 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Győzike biztosan nem. :D
2022. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Eddig sosem szavaztam a fideszre, de most azt tenném, mert megérdemlik hogy a rengeteg szar amit eddig kavargattak végleg eltemesse őket.
2022. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
2 Rossz tükörben nézed a világot.
2022. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 árokpart ***** válasza:
75%
Szerintem el sem mennék szavazni. Elegem van a magyar politikából.
2022. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Az időközik ès a közvèlemènykutatàsokbòl is làtszik,hogy "csalódott fideszes" nem nagyon van.
2022. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Milyen közvélemény kutatás volt a kata és a rezsi emelés óta? Gyakorlatilag egyik hatása sem érzékelhető még, de várd ki a végét! 😂
2022. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 árokpart ***** válasza:
74%
5-ös Még nincsen. Reménykednek csak nehogy koppanjanak, koppanjunk mindannyian, hogy az új rezsiszámítási szabályok mégis az eredeti formában lépnek életbe, mert akkor nekünk reszeltek.
2022. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
A KATA-s hülyeségen kívül nem csalódtam a kormányban. Mármint nem szeretem, de attól függetlenül azokat a dolgokat tette, amire számítottam. Nem szavaznék most sem másra, mivel ennél csak botrányosabb jelöltek vannak, kivéve a Mi Hazánk és a Kutyapárt. Illetve Mzp új pártja még nincs kiforrva. Szóval jelen állás szerint kényszerből a Fideszre szavaznék, de ha lesz egy értelmes jelölt a Mi Hazánkon kívül, akkor arra fogok. Egyébként nem vagyok liberális, inkább ilyen "félkonzervatív", szóval liberális párt nem jöhet szóba.
2022. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

#8 "A KATA-s hülyeség" nem is olyan hülyeség. Azt elismerem, hogy lehetett volna jobban is csinálni, de valójában jó döntés volt hogy hozzányúltak végre.

Gondolj vissza arra amikor az egykulcsos adózást bevezették és mellette eltörölték a minimálbér adómentességét - az adójóváírást! Akkor is milyen nagy sírás volt - és valóban volt sok ember aki rosszabbul járt vele, nekem testvérem is. Azonban hosszabb távon kiderült, hogy jó döntés volt. Onnantól már nem fogadta el a főnöke szövegét arról, hogy legyen bejelentve minimálbérre, így kevesebb az adója neki is, majd kap zsebbe külön pénzt. Elvárta a rendes béremelést, teljes bejelentett bért ő is mint mások. 2-3 év után már sokkal jobban keresett, mint előtte a zsebbe fizetéssel együtt és ráadásul a szabadsága alatt meg táppénz idején is rendesen kapott pénzt nem csak ami a minimálbér után járt.

Akkor is az volt a baromság, hogy nem emelték meg a minimálbért rögtön annyival, hogy azt a pár ezer forintot se veszítse el akinek már nem járt az adókedvezmény belőle. Remélem mostanra okultak annyit, hogy időben korrigálnak. Sokaknak ez most pénzben azonnali veszteség, érthető ha ezt így élik meg, de valójában ennyi embernek nem lehet jó a KATA adózás. Csak még nem tapasztalták meg/nem értették meg a negatívumát hogy ennyire nem fizetnek semmit járulékba.

2022. júl. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

" Sokaknak ez most pénzben azonnali veszteség, érthető ha ezt így élik meg, de valójában ennyi embernek nem lehet jó a KATA adózás. "


Neked is veszteség lesz, ugye tudod? Mert minden szolgáltatás tovább fog drágulni ezáltal, tovább nő az infláció.

2022. júl. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!