Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rezsi védelem orbán módra!...

A rezsi védelem orbán módra! Gáz vásárlás orbán módra! A sok-sok hazugságot,meddig hiszitek még el?

Figyelt kérdés

[link]


A zorbán kormány segít,( segít?) (röhögnöm kell!)az embereken a megnövekedett rezsi csökkentésében! A táblázatban tisztán látszik, minden ország hatványozottan védi a polgárait.


[link]



#FIDESZ #hazugság #Orbán-kormány #rezsi védelem #gáz vásárlás
2022. júl. 20. 08:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el.
2022. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"7-es. Nem mindenki. Nálad csak a stílusból feltételeztem"

Látod, ennyit tudsz.

Én vagyok a "3-aska", de simán összemosol a 7-essel. Ilyen egyszerű a világképed.

2022. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

3-aska, mondom én, a stílus maga az ember.

DK

2022. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem sokan nem értik a mai globális világ működését ott a baloldalon. Legalábbis a baloldali érzelmű emberek többsége nem érti.

Baloldali ismerősöm nem jár szavazni inkább, mert erre a baloldalra ő nem hajlandó szavazni.

Lehet itt puffogni, de egy kicsit nyitottabb szemmel kellene a világban is járni és nem beszűkülten csak a jobboldalt fikázni.

Amíg ezen a szinten ragad meg a baloldal Magyarországon, ne csodálkozzon senki, hogy itt a jobboldal fog hatalomhoz jutni. Mert nehogy azt hidd, hogy ha majd a baloldal kerül hatalomra, neked akkor jobb lesz. Majd megtudod egyszer.

2022. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!