Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor Tusványoson...

Orbán Viktor Tusványoson hülyeségeket beszél? Ez azért elég szégyen egy miniszterelnöktől, lassan elveszi a hülyeségbeszélés első helyét Marky Zay Pétertől. Féligazságokat és idiótaságokat hord össze, hetet-havat...

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 10:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20 Valószínüleg nem lehet 8 általánosod sem, mivel nemlétezik woke kapitalizmus. Alapvető dolog, higy a kapitalizmusnak nincs ideológiája, az az eggyetlen ami van pedig az a haszon ideológiáka. A kapitalizmust nem érdekli, hogy woke, vagy ilyesmi, csak a haszon.
2022. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20-as A kapitaliznust nem, érdekli más mint a haszon, igaz. De sajnos egy ekkora ország szavazatai meg is vásárolhatók, ahogyan a Fidesz tette legutóbb. A háború nem volt benne a tervben az is biztos. Pedig az ország vezetője mindent megtett Moszkvában szerintem hogy "kedvében járjon" orosz vén barátjának.
2022. aug. 11. 14:58
 23/25 anonim válasza:

"20 Valószínüleg nem lehet 8 általánosod sem, mivel nemlétezik woke kapitalizmus. "


Van három diplomám nekem az elég, és nem első generációs proli-értelmiségi vagyok mint te akinek az apja nagyapja dédapjamég a földet túrta vagy a gyárban dolgozott.


A szavak többségét talán nem is értetted amit használtam, úgy Googleztad csak ki.


A kapitalizmusnak mint gazdasági rendszernek az ideológiája a liberalizmus.

Olvass könyveket erről, amiket szellem/ eszmetörténészek társadalomtudósok filolozófusok írtak, egyetemi tanárok, nálad 1000X műveltebb nagyobb tudású emberek a politikai spektrum szinte minden oldaláról jöttek ezek a tudósok:

Link:

[link]

2022. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Ebben a topicban leírták a fajtád a topicnyitó hozzászólásba linkelt újságcikkben: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..
2022. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24 Nem értem, miért küldted el privát üzenetben, de ott válaszoltam
2022. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!