Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Háttérhatalom meddig fog...

Háttérhatalom meddig fog elmenni az emberek megnyomorításában?

Figyelt kérdés
Vírus alatt kényszer intézkedések amiknek a több százezres tüntetések vetettek véget világ szerte, majd most direkt a rezsiárakat felnyomták hogy még több ember legyen kiszolgáltatott helyzetbe.
2022. júl. 23. 15:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
13%
Covidiktatúrát? Csak nem a világ virológusainak nagy része és a tudományos ismereteink által ajánlott fertőzés terjedésének lassítására gondolsz, az egészségügy túlterheltsége és az ebből eredő megugró halálozások elkerülése végett? Ez a gaz háttérhatalom, hogy ennyire fontos neki az emberélet, szörnyű...
2022. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
73%
#21 Ne már, valaki ezt még mindig bekajálja? :DDDD
2022. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
70%
21-es, szerintem ezen már túl vagyunk😂
2022. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%

#22

Mindenki, akinek valós ismeretei vannak a témában. Oké, 99,9%, hülyék néha a tudományos közösségben vagy az egészségügyben is előfordulhatnak.

2022. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
76%
Csak szólok, hogy pont a covid téma az, amiben a "konteók" nagy része heteken vagy hónapokon belül igaznak bizonyult.
2022. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Ehgen, volt szerencsém hozzá egy-két vitában, miről képzelik ezt a konteósok.

Egyik része eleve nem bizonyolt igaznak, csak az ő vágyvezérelt gondolkodásuk alapján mesélik be saját maguknak, a másik része meg kb olyan volt, hogy egy konteós mondott eg tucat ökörséget, és abból egy véletlen pont bejött.

De látom nektek is feleslegesen magyarázok, nektek megvan az előregyártott elképzelés a fejetekben, amihez akkor is fanatikusan ragaszkodtok, ha semmi nem szól mellette. Mondjuk nem értem hogy ez miért jó, minden mögé alaptalanul hátsó szándékot feltételezni, de rajtam ne múljon. Ha te ezt élvezed, élj így! A legjobbakat!

2022. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%
Amíg el nem éri a célját. Most látszódik csak igazán, hogy egymás ellen is uszítják az emberiséget.
2022. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
21%
Nincs háttérhatalom.
2022. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
95%

Bírom az ilyen formákat, mint a 26-os, semmi nem zökkenti ki, semmi nem furcsa neki, minden csak véletlen épp úgy alakul, ahogy😂. Semmin nem gondolkodik el.

Vagy! Fizetik érte.

2022. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

A béka és a skorpió meséje


Kínai tanmese


A skorpió át akar jutni a tó túloldalára, de mivel nem tud úszni, megkéri a békát, hogy vigye át a hátán.

– Dehogy viszlek! – ripakodik rá a béka. – Nem vehetlek a hátamra, hisz tudod! Te skorpió vagy! Megcsípsz, és én meghalok.

– Ugyan, ugyan, dehogy csíplek! Nem lesz bántódásod, megígérem. Csak vigyél át a tavon, kérlek szépen! – könyörög a skorpió.

– Nem, nem és nem! – így a béka – Olyan erős a mérged, hogy azonnal meghalnék tőle. Nem tehetem, ne haragudj!

A skorpió azonban nem adja fel ilyen könnyen. Tovább erősködik:

– Gondold csak végig a dolgot! Én nem tudok úszni, azért kértelek meg téged. Ha megcsíplek és meghalsz, én is vízbe fulladok veled együtt. Hát hülyének nézel te engem? – és így folytatja a kunyerálást egész áldott nap, míg a béka beadja a derekát, és beleegyezik végre:

– Jól van! Pattanj fel a hátamra! Átviszlek, csak már legyen vége!

A skorpió nagy boldogan felmászik a béka hátára, az pedig úszni kezd szaporán, hogy minél hamarabb átérjenek a túlsó oldalra. Félúton vannak már, amikor a skorpió, minden fogadkozása ellenére, mégiscsak belecsíp a békába. Pillanatok alatt elgyengül a béka. Az erős méregtől és az elképedéstől bénultan, haláltusájában zihálva, alig jön már ki hang a torkán:

– De Skorpió! Miért? Hiszen most meghalunk mindketten!

– Nem tehetek róla, ilyen a természetem.


[link]

2022. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!