Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pont a rasszisták...

Miért pont a rasszisták sírnak a legjobban a magyar lakosság fogyása miatt, amikor elvileg mi is sárgák vagyunk, nem fehérek ahogy hisszük?

Figyelt kérdés

Ezen a környéken főleg a románok hangoztatják sokszor, hogy mi nem is vagyunk európaiak hanem mongolok, bezzeg ők latinok és echte európaiak. De viszont a 2. vh idején a svédek is hangoztatták, hogy amúgy mellettük a finnek azok sárgák amúgy. És valóban így van, meg lehet nézni őket, a finnek azok tulajdonképpen kifehéredett mongolok (akárcsak mi), de az ázsiai gömbölyded fejformájuk megmaradt.

A lényeg, hogy ezek után nekem fura, hogy tipikusan a rasszisták azok akik húzzák a szájukat, hogy csökken a lakosság (főleg a nem-kisebbségi magyar lakosság). Valóban fogy, mivel egyre kevesebb magyar gyerek születik a CSOK miatt, egyre öregebb a társadalom egyre nagyobb az éves halálozás, valamint a kivándorlás is meglódult. Bár kivándorlás eddig is volt, statisztikai mutyikkal kellett eddig is ezt titkolni Orbáni módon, hogy magyar állampolgárságot ad rengeteg magyarul nem is beszélő ukrán romának és ide jelenti be őket (adott esetben 200-300-at is egy elhagyatott ingatlanba) és hurrá, nincs kivándorlás, de valójában van nem is kevés, és most egyre több. Jó lehet még több százezer ukránnak állampolgárságot adni és itteni lakcímre bejelenteni, hogy a Fidesz hívek elmondhassák, hogy kevés a kivándorlás, de ez csak látszatmegoldás.

Azt viszont nem értem, hogy azok akik emiatt izélnek, hogy jaj fogy a magyar és hogy migránsokkal kell majd helyettesíteni a lakosságot, azok miért felejtik el, hogy amúgy mi sárgák vagyunk, elvileg értünk se kár ha rasszistaként gondolkodik valaki. Tehát ha valaki teljesen fehér Európáról álmodik, akkor tulajdonképpen kezdhetné magával Európa kipucolását, mert mi sem vagyok Európa natívak. Tehát ilyen elven nekünk is vissza kellene menni Ázsiába, hogy Európa európai jellegű maradjon.

A migránsellenes rasszisták erre sosem gondolnak?



2022. júl. 24. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Értem. Szóval te, aki alapból rasszista, most panaszkodsz amiatt mert nem elég rasszisták azok akik szerinted rasszisták?
2022. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Rasszista libsik,mi lesz a következő?
2022. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rasszista, én simán el tudnék fogadni egy sokszínű Európát. A kérdésben a rasszisták gondolkodásának defektjét ecseteltem.
2022. júl. 24. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
#4 Csakhogy ahhoz, hogy egy ilyen kérdést leírj - ami a te fejedben fogalmazódott meg kérdésként - már alapvetően rasszistának kell lenned.
2022. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lesz attól rasszista valaki, hogy leírja, Afrikában, arab országokban van népességnövekedés? Ezek számbeli tények. Az, hogy "sárgának" nevezed a magyarokat (ami szintén rasszista dolog bárkinek is mondod)nem sokat jelent, mivel döntő többségében az ázsiai országokat is elöregedés veszélyezteti, lassú, de folyamatos népesség csökkenes van jelen
2022. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért te úgy beszélsz, mintha tiszta mongolok lennénk, közben ebből annyi igaz, hogy pár százalék van bennünk.


Amúgy ez olyan kérdés, mint hogy Amerika is igazából az Indiánoké, és a rasszista amerikaiak húzzanak vissza Európába, és adják vissza a földet az Indiánoknak.


Csak már vannak ott annyi ideje, hogy senki nem kérdőjelezi meg.

2022. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!