Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet gond abból, hogy...

Nem lehet gond abból, hogy Orbán teljesen elvesztette a realitás érzékét?

Figyelt kérdés

Üres államkassza, rekord költségvetés hiány, ötödannyi bérek és már hitelképtelenség mellett beszél arról hogy hamarosan mi fogjuk eltartani Nyugatot mert ott válság lesz.

Tusnádi beszédében már annyi baromságot hordott össze ami épp ésszel már kivitelezhetetlen.

Nem para, hogy Orbán megőrült gyakorlatilag pedig még el sem kezdődött a válság? Mi lesz így?



2022. júl. 24. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Orbán Viktor a magyar történelem legnagyobb államférfija, akiből csak 1000 évente születik egy.
2022. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 árokpart ***** válasza:
92%
Nemhogy lehet, hanem hatalamas bajban vagyunk. Mi lesz azt pontosan még nem lehet tudni. Most az életben az egyszer vagyok úgy a rendszerváltás óta, hogy úgy érzem a kormány nem fogja kitölteni a ciklusát.
2022. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Több mint egy évtizede így megy, mi baj lehet belőle?
2022. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Több mint egy évtizede így megy, mi baj lehet belőle?"

Több mint egy évtizede nem volt gazdasági világválság, sőt világ konjunktúra volt ami miatt lehetett Orbán akármilyen hülye, nem jelentett komoly veszélyt.

De most mi lesz? 2 vh. szintű válságot jósolnak.. nagyobbat mint a 2008-as volt és akkor még örüljünk ha "csak" súlyos válság lesz és nem lesz háború itt is.

2022. júl. 24. 22:03
 5/23 anonim ***** válasza:
6%

A világ vezető hatalmait sem éppen realitásérzékkel megáldott emberek vezetik.

Valakiről azt mondják halálos beteg a másik fingik,elalszik és ha nem lenne elég demens is.

Kinek milyen vezető jut.

2022. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Molyember ***** válasza:
94%

Semmi baj nem lesz. Mármint a kormánynak nem lesz baja. A paraszt majd penészes kenyeret zabál a hidegtől nyirkos konyhában karácsony este, de még mindig hálával a szívében gondol Orbánra. Nem túlzok, tényleg ez lesz. Fanatikusan szeretik, imádják ezt az embert, minden szavát azonnal, feltétel nélkül elhiszik. Soha nem fordulnának szembe vele.

Persze, szar lesz nekik is, meg a maroknyi, még nem teljesen elmebeteg magyarnak is, de az utóbbi csapatnak se vezetője, se számbeli fölénye nincs. Ez van. Aki nem akar a csóróságban fetrengeni, az majd elmegy, a többieket meg üdvözlöm 1972-ben, Kádár Viktor országában.

2022. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

#1 "Orbán Viktor a magyar történelem legnagyobb államférfija"

Ezzel egyet értek, jól megtermett, szerintem már vágósúlyban is van. Amondó vagyok vágjuk le, jobb lesz úgy nekünk.

2022. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

"Most az életben az egyszer vagyok úgy a rendszerváltás óta, hogy úgy érzem a kormány nem fogja kitölteni a ciklusát."


Ha holnap lennének a választások, megint nyernének 2/3-addal

2022. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
8 választáson igen, de most szembe fog jönni a valóság...
2022. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
1-es Nem olyan nagy az. Úgy hallottam, hogy még széket is kell használnia, hogy látni lehessen. :D
2022. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!