Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi volt a forradalom,pár...

Ennyi volt a forradalom,pár napig piknikeztek aztán megunták és hazamentek?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki nem jött össze a nagy kormányváltás,az emberek megunták a drogos kutyapárt és a bukott makizaj pár száz fős hídon való piknikeit,nagyobb dologra meg nincs kedvük az embereknek.


És tudom,lesz még minden nap tünci meg majd jön a számla stb,de belpesten kívül nem igazán fog érdekelni az sem senkit,a többség tudja hogy erre szükség van.



Ennyi volt a nagy kormányváltás, doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr megint felmosta a padlót az ellenzékkel?



2022. júl. 24. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Már az elejétől tudni lehetett, hogy senki mást nem fogja érdekelni az, hogy a kamu vállalkozóknak már rendesen kell adózniuk.
2022. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze nyugodtan lehet örvendezni, hogy a Vezíred tovább építgeti a fasiszta diktatúráját, engem különösebben nem érdekel. Úgy is fogalmazhatnék, hogy magasról lesza...om. Ha a népnek ez kell, akkor a nép megkapja, az ezzel járó minden következménnyel együtt. Van egy olyan érzésem, hogy a fidesz szektatagokat jobban fogják érinteni az elkövetkezendő hónapok/évek mint engem...😁 Én már csak veszem ki a pop-cornt és nézem a showt.😀😘
2022. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Ma este lesz jobbágyfelkelés a Margit hídon például.
2022. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az jó,megint tízen drogoznak majd a híd közepén?
2022. júl. 25. 16:13
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Az Tusványos, ne keverd.
2022. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Inkabb, minthogy a fidesz osztogasson drogokat az ovisoknak.
2022. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz itt lofax se😀kiordítozzák magukat otthon a fotelharcosok, a hídon meg a virnyogás megy csak sültkolbásszal, sörrel, az erőltetett menet🤣🤣s minden marad úgy ahogy lenni szokott. Havi 500ezres számla mellett is ez lesz. Ha ehezik fázik akkor is sőt még egyutt is érez a helyzettel🤣🤣🤣ez a magyar nép. Teljesen mindegy mi tortenik állunk s nézunk 🙄azt csodálkozunk h mások szemébe marionett bábuk vagyunk. Ilyen béketűrő nép biztos nincs még egy a világon.
2022. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!