Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért mondta azt...

Orbán Viktor miért mondta azt Tusványoson hogy "nem vagyunk kevert fajúak" mit akart ezzel mondani a miniszterelnök úr?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát nem vagyunk tele volt gyarmatokról idevándorolt négerekkel és hasonlókkal.
2022. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Azt akarta ezzel, hogy Részeges Pista Nyírparasznyáról röhögjön egyet két pálesz között, és 26-ban is rászavazzon.
2022. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Hét, hogy mi egy vérből valók vagyunk.
2022. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Magára gondolt, hogy árja roma vér csörgedez benne, semmi köze a magyarokhoz.
2022. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Mert egy rohadék, illetve mindenki más is, aki rá mer szavazni.

A fideszes csicskamédia előszeretettel köt bele az ellenzéki emberek minden apró nyelvbotlásába, de az már senkit nem zavar, hogy a miniszterelnök - azon túl, hogy rasszizmusra neveli az embereket már elég régóta - nem ismer olyan alapvető biológiai fogalmaz, mint a faj.

2022. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*fogalmat
2022. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
5: Elég gáz, ha valaki nem érti, miről van szó, a politikában ez mást jelent mint a biológiában.
2022. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

#5

Faj jelentése:

"Más emberektől értékben, származási tisztaságban, fejlődésképességben (a bennük rejlő, vélt sajátságok alapján) önkényesen elhatárolt fajta vagy nép"


Szerintem te nem ismered a szó összes jelentését.

2022. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Te nem ismered a faj és a fajta közötti különbséget.

De amúgy nem különösebben érdekel, már megszoktam, hogy titeket nem a kritikus gondolkodásra nevel a vezír.

Én nagyon sokáig nem szidtam a fideszes szavazókat, csak a Fideszt, leginkább Orbánt, hiszen lényegében teljesen ő irányít mindent, de most már azt kell mondanom, hogy ugyanolyan senkik vagytok, mint ők.

2022. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

"Más emberektől értékben, származási tisztaságban, fejlődésképességben (a bennük rejlő, vélt sajátságok alapján) önkényesen elhatárolt fajta vagy nép"


Tehát ezek az emberek tőlünk tisztátalanabb, fejlődésben gyengébb, rossz sajátosságokkal rendelkeznek.


Ez tényleg nem rasszizmus. xD

2022. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!