Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan gondolja-e Orbán...

Komolyan gondolja-e Orbán Viktor, hogy a fiatalok egyetlen másik országban sem kapnak olyan jó munka és életbeli lehetőségeket, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ebben a cikkben olvastam, hogy Orbán Viktor többek között ilyen gondolatokat osztott meg:



A pályaválasztó fiatalokat arra biztatta, válasszanak maguknak szakmát. Hozzátette: „Magyarország az a hely, ahol érdemes élni és érdemes dolgozni, mert hazánk az egyik legjobb hely Európában”.


A miniszterelnök szerint aki ma Magyarországon a munkájából szeretne megélni, annak lesz munkája, lesz otthona, és biztonságos környezetben nevelheti fel a gyerekeit a világ legszebb országában. "Nem fogtok ennél jobb ajánlatot kapni egyetlen más országból sem!", jelentette ki Orbán Viktor.


[link]


Szeretném megkérdezni, komolyan gondolja-e Orbán Viktor ezeket a mondatait, vagy csupán propaganda szólamokról van szó és ő se hiszi el amit mond?



2022. júl. 26. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igen, ő tökre komolyan golndolja ezt...


valszeg (nem fiatal) életében nem beszélt még fiatallal

2022. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekik fideszeseknek biztosan így van. Magán iskola esetleg külföldön. Magán egészségügy szintén külföldön. Összelopott vagyon külföldön.
2022. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdeklik a fiatalok. Ezt amúgy is a fiatalok szüleinek, nagyszüleinek kommunikálja le. Nem a fiatalt akarja meggyőzni, hanem a fiatal szüleinek akar bemesélni mindent a szavazatért. Ha olyan jó lenne otthon, nem kint dolgoznék már 3 éve.
2022. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nem akarnak egy pundzsábit szagolgatni egész nap, akkor igen, itt a legjobb.
2022. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Orbán Viktor egy diktátor, csak még egyelőre hazugsággal és propagandával akarja itt tartani az embereket kerítés helyett.


Akkor aggódjatok ha majd a nyugat irányába is elkezd kerítést építeni.

2022. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
El kell menni külföldre dolgozni és megtapasztalni. Én amúgy, nagyon bízom benne, h sokan vissza se jönnek ide és így több lehetőség marad nekem. Úgyhogy menjetek, ne várjatok.
2022. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem, h miert kell ilyen kérdést kiírni. Április eleji választások óta egyértelmű, h mindenki megy el (legalábbis annyi ember ezt mondta) Április óta minek vagytok mégmindig itt? Menjetek el innen! És én is nagyon remélem, h sokan vissza se fognak jönni.
2022. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

6#

Hidd el mennek. Megtapasztalták.

Vissza se akarnak nézni.

2022. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Több marad neked és ott maradsz egy jövőtlen országban, oktatás, orvos, rendőr nélkül, igazi nagyfehérfajmagyar lesztek
2022. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

8!

Akkor minek kellenek ezek a kretén kérdések. Ilyen nagyon okosak nem kellenek ide.

2022. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!