Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenhol azt látom, hogy...

Mindenhol azt látom, hogy Orbán Viktort szidják, egy pozitív kommentet sem látok az öregasszonyok/öreg bácsi/fideszes politikus kommentjén kívűl, akkor mégis ki szavazott a fideszre? Hogy lett 2/3?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Öregasszonyok/öreg bácsikból többen vannak mint fiatalokból
2022. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Fogalmatlan idősek, illetve a fiatalabbakból a tudatlanabb réteg, de az utóbbiak kapcsoltak azóta.
2022. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Sokan.


Azok, akik nem feltétlenül Fideszesek, csak unszimpatikus volt nekik a Gyurcsány féle ellenzék.

2022. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Amikor szavaztak, még nem emelte Orbán a rezsit, sõt, azt mondta, "megvédjük a rezsicsökkentést" és nem törölte a KATÁT. Ráadásul kiszórt vagy 1000 milliárdot (szavazatvásárlásra, sikerrel).
2022. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy szelektíven olvasol, vagy nagyon rossz fórumokon jársz.
2022. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Orbán adatlapján a bejegyzés alatti kommenteket olvasom meg itt gyakorin is sokkal több az őt szidó, mint kedvelő. Ezért nem értem, hogy ki lehetett a szavazója? A vidékiek? Én is vidéki vagyok de több ellenzékit ismerek, mint fideszest.
2022. júl. 26. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Hol olvasod ezeket kérdező? Én múltkor M1 videó alatt nagyon sokféle Orbánt Istenítő nyálas kommentet láttam mindenféle korosztályból, émelyítő volt.
2022. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Az öregasszonyok ès az öreg bàcsik körèben nem a Fidesz,hanem az MSZP ès a DK tàmogatottsàga kiemelkedően magas a többi korcsoporthot viszonyítva Persze,minden korosztàlyban a Fidesz a legnèpszerűbb,így az idősek körèben is.
2022. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező a kérdésre a válasz: nagyon kevesen. 2. Kérdésre ki tudod találni a választ
2022. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy viszonylag fix szavazói bázis, akik kritika nélkül mindent elfogadnak amit Orbán kinyilatkoztat. Számukra ő a próféta. Ha a miniszterelnök azt mondaná nekik ugorjanak a kútba, azt is gondolkodás nélkül megtennék, számukra nincs vállalhatatlan. Az ellenzéki oldalon csak a DK-nál van meg ez az elvakult szavazói réteg, de az ő számuk lényegesen alacsonyabb. A potenciális ellenzéki szavazók nagy része kritikus, nem csak a kormánnyal, de az ellenzéki pártokkal szemben is.
2022. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!