Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni balosok miért...

Az itteni balosok miért támogatják a rasszok közötti keveredést?

Figyelt kérdés
Mennyire örülnének neki, ha a lányuk egy bantu néggert vagy afgánt vinne fel a házhoz?

2022. júl. 27. 09:39
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Ne vergődj,értem én hogy megsértődtél mert félvér vagy.
2022. júl. 27. 13:34
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
#41: ez nem túl eredeti gondolat, bizonyos afrikai vezetők is alsóbbrendűnek tekintették azokat akik más törzsből származtak
2022. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
2022. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi a véleményed arról, hogy az ük-ük-ük (valószínűleg fogyatékos) nagyapád egy ázsiai mongol mandulaszemű vadember volt, aki keveredett mindenféle népcsoporttal, te migráns leszármazott félvér korcs? :Ddd
2022. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
Akkor most ki is a rasszista? Úgy látszik egy pondróban is több értékrend lapul mint bennetek. Nem baj a társadalom perifériáján bohócnak még megteszitek.
2022. júl. 27. 14:11
 46/51 anonim ***** válasza:
77%
Milyen vicces amikor egy rasszista kikéri magának hogy vele szemben rasszista valaki :D
2022. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%

A következetesség és az öntudatosság teljes hiánya látszik meg a válaszolók többségén, szekértábortól függetlenül.

Az nem lep meg, hogy egy rakás primitív klozet rasszista nyilvánított véleményt.

Ami nagyobb gond, hogy már azon sem lepődtem meg, hogy a többiek komolyan vették ezt a trollkérdést és etették a trollt, ahogy azon sem, hogy kb. úgy igyekeztek felszólalni a klozet rasszisták primitív válaszai ellen, mint egy kiskorú, akinek kb. annyira fogalma van a témáról, amit egyszer hallott egy tanártól, szülőtől, stb., ami neki annyi idős fejjel megfelelő válasz volt, hogy miért rossz dolog a rasszizmus. Jelzem, hogy egy felnőtt emberen, akármilyen primitív, rasszista, nem fognak az ilyen "érvek".

2022. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Milyen keresztényi lett itt minden kormánypárti. Megkérdezném a harangszóval és bibliával példálózókat, hogy milyen gyakran járnak templomba és mennyire tartják be a szentírás tanításait vagy legalább a tízparancsolatot.(mármint ha ismerik)

"Szeresd felebarátodat, mint saját magadat! " itt sem esik szó fajokról vagy megkülönböztetésről.

Ennyit azokról az álszent idiótákról, akik a nagyvezír szavát követve most a kereszténység álarca mögé bújva féltik a kereszténységet. Nincs veszélyesebb annál, mint amikor egy buta ember ideológiát gyárt.

2022. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok keresztény,de az erkölcsi tanításait nem kérdőjelezem meg,nem is tudom hogy jött ez neked.🤷 Az sokkal nagyobb gané hogy a rasszista ellenes idióták ,tesznek rasszista jelzőket..:)
2022. júl. 27. 15:21
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy itt néhány válaszoló a vallásra vagy kereszténységre hivatkozik, pl.11-es, 25-ös, te is a 29-es kommentedben.
2022. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!