Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Orbán...

Elképzelhető, hogy Orbán Viktor élete egyik legnagyobb hibáját követte el a 2022-es tusnádfürdői beszédével?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy a "fajok keveredése" szóhasználat súlyos hiba volt Orbán Viktor részéről. Ha ez volt a célja, ha nem, a "fajok keveredése" kifejezéssel azt érte el, hogy jelen pillanatban nem pusztán politikai riválisai, de a saját szavazói közül is sokan felháborodtak.


A tény, hogy a "fajelmélet" kifejezés súlyos hiba volt, mi sem bizonyítható jobban, hogy Adolf Hitler módszere volt az, hogy "fajokról" beszélt és erre alapozta az ő borzalmas rémtetteit is, amikor emberek hatalmas tömegeit küldte a haláltáborokba.


Lehetséges, hogy Orbán Viktor rendkívül súlyos hibát vétett azzal, amikor a "fajok keveredése" kifejezést használta?



2022. júl. 27. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Én Varga Juditra élveztem el.
2022. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez az egész arra ment ki, hogy majd most azt fogja mondani, azért nem jön az uniós pénz, mert "mi magyarok" erős jobboldali eszmékkel felvértezett pnép vagyunk.....és így nemazért nem kapjuk, mert egy büdös tolvaj sikkasztó brigád az egész kormány, a féreg orbánnal az élén.
2022. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát úgy látom, már kicsit lecsengett a téma. Amúgy egy könyv gondolatait idézte, ennyi.
2022. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

Hát szerintem totálisan jó beszéd volt.

Arról szólt a gyengébbek kedvéért, hogy mi Magyarországon EURÓPAI népekkel keveredtünk és továbbra is ezt szeretnénk... tehát Európán kívüli, elsősorban nem keresztény kultúrából származó népekkel nem szeretnénk, még ha ránk is akarják erőltetni!!

2022. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs már olyan tanácsadója, aki kiszedné ebből a szrból. Hosszú ideje nem volt ilyen, hogy mindenki mindenhol kormányváltásról beszél, és ennyien felháborodtak. Erre magára teszi a céltáblát ezzel a beszéddel. Gratulálok miniszterelnök úr, csak így tovább! 👏
2022. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem. Félreértelmezik a szavait.

Viszont az a selypítő jobbikos, akinek nem emlékszem a nevére, és náci karlendítgetett még mindig szerepel az atvn. Tuti kitiltanám mindenhonnan. Nem is értem az atv ennyir liberális", hogy Hitlert is behívná ezek után, amiket tett nyilatkozgatni? Szerintem undorító.

2022. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Én a magyarokkal szeretnék szolidaritásban élni Mon, és nem pl az arabokkal. Tőlem teljesen idegen az ő kultúrájuk, és szokásrendszerük, gondolkodásuk, ergo nem szeretnék velük keveredni, bocsi, ha ez valakit zavar. Ez még remélem, nem fajgyűlölet, ha csak annyit kérek, hogy hadd élhessek magyarként Mon. Nem nyírnám ki adott kultúrával bíró embert, aki pl a strandon fejtetőtől talpig ruhában csobban, de ez az én kultúrámtól idegen, és nem tartom higiénikusnak sem, mert így neveltek, mint több magyart. Azt meg egyenesen utálnám, ha bárki szabadon, ellenőrizetlenül, bejöhetne az országomba, aztán, mint Franciaországban, úgy itt is kedvére gyakorolhatná a saját, személyes, aberrált hitét,és barbárként itt fejeket vagdoshatna. Éljen mindenki úgy, ahogy a saját kultúrája diktálja, de vegye tudomásul, ha elmegy az arabokhoz, ott nem tanácsos kedvére bikiniben úsznia egy jót nőként. Itt meg ne fürödjön koszos ruhában, mert ez meg itt nem szokás.
2022. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!