Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A világon a legnagyobb életszí...

A világon a legnagyobb életszínvonal-különbség Magyarország és Ausztria között van, ha a szomszédos országokat vesszük?

Figyelt kérdés
Mo lassan Afrikai szinten tengődik, míg Ausztria az egyik legélhetőbb ország, Bécset több felmérés a világ legélhetőbb városának tartja.

2022. júl. 28. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

#10


[link]


Tipikus fideszes/dk-s (nekem a kettő ugyanaz). Hazudozik és olyat tagad amit két kattintás volt leellenőrizni.

2022. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Csak a 4. szóig kellett volna eljutnod ahhoz, hogy rájöjj, ezzel nem bizonyítod azt, hogy Orbán szerint a legfejlettebb ország vagyunk Európában.
2022. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#11. Először is én egyelőre semmit nem állítottam vagy tagadtam, hanem kérdeztem, hogy hol mondott ilyet. Ettől úgy megzavarodtál, hogy egy kérdést hazugozol és minősíted tagadásnak. Majd belinkelsz egy oldalt, ahol Orbán a "legjobb", és nem a korábbi állításban szereplő "legfejlettebb" jelzővel illeti az országot, ami igen nagy különbség mindenki számára, aki tisztában van nyelvünk alapjaival. Mellesleg az egy teljesen egészséges miniszterelnöki szemlélet, ha ő a hazáját a legjobbnak tartja. Tudom, ahhoz vagytok szokva, hogy "k.rvaország", meg "el lehet innen menni", és csak pislogtok, hogy lehet ezt máshogy is. A tanulság az, hogy egymást hergelitek és Orbánt vádoljátok olyan dolog miatt, ami az ő szájából el sem hangzott, csak ti találtátok ki, hogy tudjatok proli módra toporzékolni rajta. Ennyi ésszel ugye ellenzéki szavazók vagytok? :)
2022. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem fárasztó ez a sok hazudozás, amit kérdés formájában feltesztek?
2022. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hogyne...igen... beelőztük Ausztriát, Svájc is tőlünk kér kölcsön...

Tudjátok kiket hülyíthettek ilyesmikkel...

2022. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szomszéd kontra szomszéd biztos van másik ország, de aki a körülötte lévőkhöz képest, abban biztos egyedülállóan a legsz..abbak vagyunk.
2022. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szabolcs megye sem egy túl gazdag vidék, de ha átmész Ukrajnába a határon, éles a kontraszt, hogy Magyarország mennyivel "fejlettebb". És ez komoly.

Itt legalább vannak utak, ott földutak vannak némely település között.

ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!