Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a holnapi üzemanya...

Mit szóltok a holnapi üzemanyag korlátozás bejelentéséhez?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 17:31
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
60%
Támogatom
2022. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
30%
Nem is kell ennyi autó az utakra...
2022. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
49%

Én már akkor tudtam, hogy hogy szopó lesz, mikor bejelentették napokkal ezelőtt a battai finomító leállását karbantartás miatt.


Tele is vertem mind a 4 kocsim tankját, leszívtam kannákba, megint tele, megint kannák, és végül megint tele.


Van vagy ~350 L-nyi ócsó benzinem csak kannákban, plusz a kocsik tele tankjai, azzal elleszek a következő pár hónapban, és g-cire fogok röhögni az ostoba proli NERtardokon, amikor bejelentik az ársapka eltörlést vagy a korlátozást :DD Majd integetek nekik az ablakon kifelé, amikor biciklin hordják haza a teszkóból a nagybevásárlást :DD

2022. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
60%

Cikkből:

"A munkálatok két hónapig tartanak, leghamarabb szeptemberben indulhat újra a termelés a finomítóban, és akkor sem az eredeti mértékben. Teljes kapacitásra október végén lehet számítani.

A leállást tavaszra tervezték, de akiemelkedő üzemanyagigény miatt elhalasztották a munkálatokat.

További halasztásra azonban nincs lehetőség.

A mostani lesz a Finomító történetének legnagyobb ilyen munkálata. A halasztás miatt a mintegy ötven üzemből tizenegyet le kell állítani, hogy elvégezzék a feladatokat."

2022. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

A korlátozás, az nem ér semmit, az idiótizmus netovábbja. Teljesen mindegy, hogy 100, 50 vagy 20 litert lehet-e egy tankolásnál venni, attól még pont ugyanannyi fogy összesen, sőt több is. Aki korábban hetente tankolt, az most 3 naponta, na puff, nagy kaland. Aki meg naponta, az most naponta 2x. Hol van ebben korlátozás??

El kell törölni végre a hatósági árat és rövidesen el is fogják.

A karbantartás egyébként tervszerű, minden évben van. A fő probléma az, hogy a MOL-on kívül más már gyakorlatilag nem forgalmaz már üzemanyagot, mert senki sem olyan hülye a mini.elnökünkön kívül, hogy drágán behozza, olcsón meg eladja.

2022. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
#10: múlt évben szeptember 23. és október 30. közt volt, 2020 -ban eset augsztusra is, akkor több lépcsős volt, teljes üzem karbantartás Július 10 és Szeptember 15 közt.
2022. júl. 29. 18:01
 17/48 A kérdező kommentje:

#15: lényegében lépésben törlik el.

Ha tényleg holnaptól csak magánszemély (vagy is céges mol kártya, számlával) nem lehet, akkor egy jó réteget megint kiszednek.

Végén pedig emelnek kicsit rajta, majd megint egy kicsit, és szépen ott van mindenki a piaci áron.

2022. júl. 29. 18:05
 18/48 anonim ***** válasza:
43%
Nem akarom tovább fizetni az autósok olcsó benzinjét, szóval alig várom.
2022. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
37%
Belsô infom van..Aug 15-tôl listaàràs benzin lesz..
2022. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
78%
Kedves 18-as,azzal úgye tisztàban vagy hogy az olaj 30% -os emelése mindenhol újabb 40%-os emelést jelent..120 Ft alatt zsemle,1500 alatt kenyér nem lesz 2 hónap múlva hàla az aszàlynak is..A csirkemel hatosàgí àràt is el kéne törölni..Azonnal 4500 lenne kilója..De én csak egy kôzgazdàsz vagyok..
2022. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!