Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Majd ha esetleg vége a háborún...

Majd ha esetleg vége a háborúnak és lecsökken a gáz világpiaci ára, akkor majd megint bevezetik a rezsicsökkentett árat, ami természetesen magasabb lesz a világpiaci árnál és újonnan azt fogják hangoztatni, hogy újra van rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 29. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Hagyjátok már ezeket a szánalmas dolgokat, jelen pillanatban is Magyarországon a legolcsóbb a lakossági gáz egész Európában.
2022. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. És az egynegyed ami valójában szerintem nem is egy negyed, annak viszont jóval több lesz mint az Európai átlag..
2022. júl. 29. 19:43
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Tudom az a pár ember nem számít...
2022. júl. 29. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
2: nem lesz több átlagosan, csak az átlag feletti lesz magas.
2022. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy vége lesz a háborúnak? Az igazi háború még el se kezdődött. 😐

A földgolyó jobban teljesít 🤥😷〽️☣️💥☢️⬛️☠️

2022. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háború nem volt, hanem lesz! (Vagy nem tudom, csak esti agyfuttatásra jöttem fel trollkodni egy kicsit)
2022. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ami természetesen magasabb lesz a világpiaci árnál"


Tudnám, hogy ha a balok egy évtizeden át hangoztatják a baromságukat, ami NEM JÖN BE, miért azt a tanulságot vonják le, hogy változatlanul, ugyanúgy kell nyomniuk tovább a f.szságaikat. Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen.

2022. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így lesz.
2022. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!