Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy Andrew...

Támogatnátok, hogy Andrew Tate legyen Magyarország következő miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

#Andrew Tate #Hustler University
2022. júl. 30. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
66 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
Már miért nem lehet egy Magyarországi lakos?
2022. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
54%
Az a szánalmas komolexusos nyomorult a saját életét is tönkre teszi. Nem kell neki egy egész országot a szexista gyűlölködő baromságaival szétcs*eszni.
2022. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
2%
2, elküldjem a csajnak, akinek be akarsz vágódni? Imádni fogja a válaszod <3
2022. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
65%
#5 Emberkereskedelemmel, nemi erőszakkal, prostitúcióra való kényszerítéssel vádolják (konkrét bizonyítékok mellett). Egy ilyen hulladékra néztek fel. Szánalmas.
2022. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
31%
6, Konkrét bizonyítékok mellett már rég börtönben űlne. Nem lesz Magyarország miniszterelnöke, és ezekből a bizonyítékokból egyet sem fogsz tudni sem te sem más felmutatni.. Nem léteznek... Szánalmas az, hogy nem valós dolgokat terjesztesz.
2022. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
67%

#7 akkor nézz utána, hogy miket tagdsz


Itt egy videó, amin egy nőt övvel ver:

[link]


Vagy elég, hogyha megnézed a wikipedia oldalát.

"In a now-deleted video posted to his YouTube channel, Tate stated that he decided to move to Romania in part because it was easier to be absolved of rape charges in Eastern Europe.[25] In April 2022, Tate's house was raided by the Directorate for Investigating Organized Crime and Terrorism of Romania (DIICOT) in relation to a human trafficking and rape investigation.[32] The U.S. embassy had previously alerted Romanian police that an American woman might be held at the property.[5] In addition to an American woman, investigators found that a Romanian woman was held at the property.[32] As of mid-2022, Romanian authorities said that the investigation was ongoing.[5] Tate denies any wrongdoing.[5]"


Vagy itt a videó arról, ahogy házkutatást végeznek a román ingatlanjában (ahol nőket találtak, akiket akaratuk ellenére tartottak ott.

[link]


Ha egy ilyen "emberre" néztek fel, akkor morálisan még ennél a degeneráltnál is alacsonyabb szinten vagytok. Gratulálok.

2022. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
40%

Szegény nő, végülis csak a nő akit Andrew "övvel vert" felszólalt, hogy nem volt más mint egy Sz*xjáték.. Attól, hogy veled ilyet nem tesz senki, mert te nem szereted az nem azt jelenti, hogy mással nem történhet.


A Román állam még a Tate testvéreket azzal is megvádolták, hogy Orosz ügynökök..


Két nő a házból kifele jövet nem igazán sietett.. Nem értem neked ez mire mutat bizonyítékot, számomra annyit mutat a nagy bizonygatásod, hogy nem jártál mindennek utánna alaposan, csak felszínesen.


Tegyük hozzá, hogy kontextusból kivágott jeleneteket hiába nézel meg, akkor tényleg azt fogod hinni, hogy minden férfi egy idióta lesz miatta, mert a nőket veri, és társai..


Nézd más szemmel is meg az egész esetet, lemaradtál 3 hónapot.

2022. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
63%

“Szegény nő, végülis csak a nő akit Andrew "övvel vert" felszólalt, hogy nem volt más mint egy Sz*xjáték..”

Hol a hivatalos nyilatkozat? Elvégre Tate-et emiatt a video miatt rúgták ki a Big Brother-ből. Ha csak “játék” lett volna, akkor nem rúgják ki. Tehát hol a nyilatkozat? A nőtől?


“Két nő a házból kifele jövet nem igazán sietett.. ”

Ez nem bizonyíték arra, hogy nem akartuk ellenére tartották ott őket. Pl a zsidók sem rohanva menekültek a koncentrációs táborokból a felszabadításuk után.


“Nem értem neked ez mire mutat bizonyítékot, számomra annyit mutat a nagy bizonygatásod, hogy nem jártál mindennek utánna alaposan, csak felszínesen.”

Itt te nem bizonyítasz semmit. Én valódi rendőrségi ügyeket hoztam. Te meg “hallott nyilatkozatokkal” meg “nem sietősnek tűnő tempóval” “érvelész”.

2022. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
26%
Miért volna bármi szükség arra, hogy bármit is bizonyítsak? Mondtam járj utánna:D
2022. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
60%
#11 mert nincs semmi bizonyítékod? 😂😂 annyira tipikus. Utána jártam. Egy csomó rendőrségi ügyet, és olyan videót találtam, amin egy nőt bántalmaz. Ha szerinted nem az, aminek látszik, azt bizonyítani kell. Ennek hiányában továbbra is egy bántalmazó bűnözőt istenítetek.
2022. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!