Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményeteka a mandinere...

Mi a véleményeteka a mandineres MZP interjúról?

Figyelt kérdés

MZP interjút adott a mandínernek,ahol kitálalt Gyurcsányról.



[link]



Mi a véleményetek?


2022. aug. 1. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az Uniós pénzek érdekelnek nem Feri.
2022. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Minden pofon jó helyre megy.
2022. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Két politikai hulla beszélget, üzenget egymásnak 🤣🇭🇺🇭🇺🧡🇭🇺🇭🇺
2022. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Hajrá MZP!
2022. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Én annyira leszrnám, hogy MZP az, vagy Gyurcsány, aki kibékülne az EU-val, kapnánk a támogatásokat, belépnénk az EU ügyészségbe és nem csődölnénk össze magunknat.
2022. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

5ös vagyok!

Egyébként, annak ellenére, hogy MZP végletekig szimpatikus volt a kezdetektől és rá is szavaztam, azt hiszem itt Gyurcsánynak volt igaza.

Mi lenne most, ha ők győztek volna és nekik kellene itt valamilyen rendet tenni, már lángokban állna az ország.

2022. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Gyurcsányék soha nem akartál leváltani a Fideszt, az egyszer biztos. Mint volt ellenzéki aktivista mondom, hogy az előválasztás során nem hogy alig dolgoztak valamit, de sokszor csak hátráltatták a dolgokat.

Gyurcsány lenne a legjobban beszarva, ha be kellene ülnie a miniszterelnöki székbe.

2022. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
#6 Azért, ha nyernek, akkor valószínűleg nem lenne ekkora fejetlenség köztük, de tény, hogy a kezdetektől látszik, hogy nincs meg náluk az igazi egység.
2022. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!