Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire reális a Mi hazánk,...

Mennyire reális a Mi hazánk, Toroczkai felemelkedése, esetleg győzelme?

Figyelt kérdés
Meglepően én úgy érzem egyre jobban jön előre, ő az aki elég karizmatikus ember, meglepően jó válaszokat ad egy vitában, nekem szélsőséges nagyon ezért nem szeretem, de egyre jobban hallom Fideszesektől, hogy nem rossz ez a Toroczkai, ugye tudjuk hogy minden válság kitermeli a szélsőséges nézeteket, ugye Hitlert is a nagy gazdasági válság termelte ki
2022. aug. 2. 01:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
93%

A baj az, hogy a Fidesz ki fog találni valamit, amivel igyekszik lejáratni. És ezeknek a próbálkozásoknak nem kell feltétlenül teljes sikerrel végződniük. Csak az embereket kell elbizonytalanítani, és kész. Én Mi Hazánkos vagyok nagyjából '21 őszi időszaka óta. Tisztában voltam vele, hogy ez nem lesz győztes csata (a klasszikus értelemben), de mégis a jó oldalra akartam állni. Azóta a MH ott van a Fidesszel szemben a legtöbbször, illetve ha a nép javát szolgálja, akkor mellettük. Ez ennyire egyszerű.

Én reménykedem, hogy a jövőben megerősödhet a MH.

2022. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!