Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e reális esély arra, hogy...

Van-e reális esély arra, hogy Orbán Viktor és a Fidesz hibás lépései, döntései miatt az Európai Unió végül kidobja Magyarországot?

Figyelt kérdés
Köztudott tény, hogy Orbán Viktor rendszeresen magára szokta haragítani az Európai Uniót. A legutóbbi "fajok keveredése" beszéd még jobban megrontotta a kapcsolatot Magyarország és az Európai Unió között. Van-e reális esély arra a félelemre, hogy az Európai Unió meg fogja unni a Fidesz módszereit és végül kidobja Magyarországot az Európai Unióból?

2022. aug. 2. 10:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Ennek semmi realitása, és jogi lehetőség sincs rá.
2022. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Lehet. A sok fideszdroid álma teljesülne és újra 100%._ban kelet karmai között lenne. Meg lenne a full despotizmus is, de lenne gáz, mondjuk az kéttpéttelműn😂
2022. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell kidobniuk, kihullik az majd magától is. Olyan gyenge és korrupt a gazdaságunk, hogy ha nem kapjuk az EU-s pénzeket, akkor magától is összeomlik majd, és kiesik a kosárból.
2022. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 MDaniel98 ***** válasza:
91%
Reálisan nézve nincs, legfeljebb pénzcsapokat tudják elzárni.
2022. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Egy gyarmatot nem engednek ki a kezeik közül
2022. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az "unijóba" csak belépni könnyű, és kilépni már nehezebb. (Lásd Brexit.) :D
2022. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

A kilépésig reméljük nem fajulunk, egyszerűen csak megvonogatják tőlünk a pénzt, de jogilag EU-s állampolgárok maradunk szabad munkaerő áramlással és ez a lényeg.

A lényeg, hogy ki lehessen innen menni, ha itt összeszarja magát a rendszer :) Én már kint vagyok pár éve, mert az én megítélésem szerint már akkor összeszarta magát a rendszer amikor felmentek 4-5x-ösére mesterségesen az ingatlanárak, de a bérek alig növekedtek. Nem volt kedvem itt ingatlant venni, mert tudtam hogy nem értékálló, inkább külföldön kezdtem jövőt ahol a bérek 4-szer annyiról indulnak. Életem legjobb döntése volt, hamarosan már Nyugaton lesz saját lakásom, és ráadásul nem kellett rá kuporgatni, magától gyűlt rá a pénz a kiadások mellett is.

2022. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Lech Walessa mondta pár hónapja, hogy az EU simán megcsinálhatná, hogy egyik nap feloszlatja önmagát, a másik nap tök ugyanazon szerződéseket újrairja, csak kihagynak belőle minket, meg a lengyeleket
2022. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
14%
Reméljük. Elég gáz, hogy akaratunk ellenére benne tartanak minket ebben az ocsmány szélsőbaloldali csőcselékben, és még egy rohadt népszavazást se mernek kiírni a témában.
2022. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem szervezed meg a népszavazást? Ma már bárki, civilként is kezdeményezhet, ha összegyűjt megfelelő aláirást! Tök ideje lenne! Vagy nem mered?
2022. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!