Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor nézed a tűzijátékot...

Amikor nézed a tűzijátékot augusztus 20.-án gondolsz majd a rezsicsökkentésre és arra temérdek pénzre amit belelőnek az égbe és füsté válik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem

Énekelni fogom, hogy: Cause baby, you're a firewoooooorkkkk

2022. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem. A rezsicsökkentésre évente több ezer milliárdot dobnak ki, a teljes tüzijáték meg roszabb esetben is max 5 milliárdba kerül az államnak. Észre sem vennéd, ha ezt az 5 milliárdot nem lőnék el, annyira jelentéktelen összeg az államnak.
2022. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Én gondolnék, úgyhogy a saját érdekemben inkább meg sem nézem.
2022. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Drágább lenne nem megtartani a tűzijátékot, mint megtartani. Szóval amit a balos vezetésű városokban művelnek (ti. nem tartanak tűzijátékot), az egyáltalán nem segíti a költségvetést, sőt.
2022. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Igen, örülök majd neki, hogy továbbra is baromi olcsó a rezsi, én ezt is ünneplem majd.
2022. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

"Drágább lenne nem megtartani a tűzijátékot, mint megtartani."


Ezt az érvet hallottam már Viktoréktól, de képtelen vagyok rájönni, hogyan lehet drágább nem megtartani, mint megtartani.

2022. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Arra fogok gondolni, hogy a Viktorkát is rá kellene ültetni az egyik rakétára is úgy alápörkölni.
2022. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A tárolás miatt. A tárolás drágább, mint fellőni a rakétákat.
2022. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Az igaz, de drágább-e mondjuk szilveszterig tárolni, mint szilveszter előtt újból venni ennyit?

Amit tárolsz, az megmarad és később felhasználhatod. Erről nagy vezéreink bölcsen hallgatnak.

Azt már föl se merném vetni nekik, hogy esetleg el is lehetne adni, és ha nem is új áron tudnák eladni, a bekerülési költség jelentős része visszajönne. És akkor nincs tárolási költség sem.

2022. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem izgat különösebben, semmit nem számít s tüzijáték.
2022. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!