Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Inkább mindent betiltanátok...

Inkább mindent betiltanátok vagy mindent legalizálnátok és támogatnátok?

Figyelt kérdés

Minden be lenne tiltva. Életfogytiglant vagy halálbüntetést szabnának ki mindenre.


Vagy minden legalizálva lenne. Mindent szabad csinálni. Sőt mindent még külön támogatna az állam is bármiről legyen szó


Más opció Magyarországon nem létezik. Fölösleges mégcsak gondolkodni is más opciókon.



2022. aug. 2. 21:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
#17-18: Ugye az alkoholt ivó emberek azért nem nevezhetők alkoholistának, mert az van, hogy mondjuk hetente egyszer iszogatnak, de nem a sörön vagy a whiskeyn kattog az agyuk állandóan. Míg a füveseknek, tapasztaltam, szinte állandóan a szívás körül forognak a gondolataik, már amikor épp nincsenek beállva.
2022. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
63%

"Ugye az alkoholt ivó emberek azért nem nevezhetők alkoholistának, mert az van, hogy mondjuk hetente egyszer iszogatnak, de nem a sörön vagy a whiskeyn kattog az agyuk állandóan. Míg a füveseknek, tapasztaltam, szinte állandóan a szívás körül forognak a gondolataik, már amikor épp nincsenek beállva."


Megint csak maradjunk következetesek. Az alkoholistának is állandóan a pián jár az agya, ha minden nap iszik. A füvesnek azért, ha minden nap szív.

De ha az az ember nem iszik, csak havonta egyszer valami könnyűt, akkor nem fog a pián kattogni állandóan. Ugyanez van a fűfogyasztóval is: ha nem szív állandóan, csak havi egyszer hétvégén teker magának egy cigit, az ugyanúgy nem fog kattogni a füvön, mint a nem alkoholista a pián.

2022. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
21, Tapasztalatból mondom 100 példával bizonyítva és méltán alátámasztva (építőipar) hogy az alkoholistának állandóan a pián kattog az agya. :))))))
2022. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
#22-23: A legtöbb alkoholfogyasztó nem alkoholista. Hétvégente én is néha megiszok pár sört, esetleg whiskey-t, gint stb. De nem jut eszembe sose hét közben, hogy milyen jó lenne inni, vagy milyen isteni íze volt annak a piának stb. Nos, a füveseknél ez nem így működik. Ők ha csak heti egyszer tépnek, akkor is állandóan az jár a fejükben. Eluralja az életüket. Ezért drogosok, és ezért utálom a drogosokat.
2022. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
24, Szerintem csak egy alkoholista vagy, aki itt mosdatja magát. Figyelj öreg, nekem nem tartozol magyarázattal csak magadnak. :DDD
2022. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%
Valld be a helyi papnak, hogy minden hétvégén rövidezel. Majd ő feloldoz.
2022. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
37%
Ócska drogosok.
2022. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
25%
Hogy érted hogy mindent? A vásárlást és a lakás elhagyását is? Mert akkor inkább legyen minden legális és anarchia, mint a biztos halál.
2022. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

6

Bocs de te ku... hülye vagy füvezésnél nem fogsz tripelni és nem lesz flashed attól csak jónak szabadnak érzed magad (mellesleg mindenen röhög olyankor az ember)

És az megvan amikor a hányásodban fetrengesz és nem tudod, hogy fiú vagy-e vagy lány az alkohol rosszabb és károsabb a fűnél

2023. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!