Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Ti is élvezitek...

Jobboldaliak! Ti is élvezitek, ahogy Orbán és a Fidesz mindig felmossa a padlót Toroczkaival a parlamentben?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát én úgy tudom Toroczkai szokta felmosni a buta fideszesekkel a padlót..:D Olyan beszédei vannak, csak pislogni tudnak mint halak a szatyorban.. gondolom megvágják aztán a közmédiában épp az ellenkezője megy.
2022. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ezt még megvágni sem lehet úgy, hogy ők jöjjenek ki belőle jól.Totál égés számukra az egész.:D Inkább nem beszélnek róla.
2022. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nincs ehhez szokva sem a Fidesz, sem a balos álellenzék.
2022. aug. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A Mi Hazánk, illetve Toroczkai youtube oldalán számos videó van. Ezekben nem szokott ilyen történni. Általában inkább a kormánypártiak terelnek, a témában kifejtett álláspontokat igyekeznek kevésbé fontosnak feltüntetni. Sőt, inkább a Fideszes politikusok távoznak vesztesként, ha lehet ennyire leegyszerűsíteni.
2022. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

"A Mi Hazánk, illetve Toroczkai youtube oldalán számos videó van. Ezekben nem szokott ilyen történni."

Nem mondod! :D Te úgy gondoltad, hogy Torockai engedné kitenni azokat a videókat, amikben a fidesz felmossa vele a padlót? Nyilván nem. Mint ahogy a fidesz honalpján sem találsz olyan videót, amiben Torockai mossa fel a fidesszel a padlót.

Senki sem fogja a saját imázsát szándékosan rombolni, nem is értem, miért hiányolod az ilyen videókat a Mi Hazánk oldaláról.

2022. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!