Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapesti balliberális...

A budapesti balliberális vezetésnek teljesen elment az esze?

Figyelt kérdés

30-as korlátozást akarnak bevezetni, fizikai korlátokkal. Ezek normálisak? A kommunista rendszerben nem volt ilyen.



[link]



2022. aug. 4. 19:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
#23: A lényeg, hogy a ti semmittevésetek zavartalan legyen. Aki meg dolgozik, hogy a ti semmittevésetek biztosítva legyen, dögöljön meg. Okos.
2022. aug. 4. 19:56
 22/25 anonim ***** válasza:
88%
24 Én is dolgozom. :) Rendesen, napi 8-10 órát.
2022. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#25: De nem olyan munkát végzel, ami miatt az autósszopatás nehéz helyzetbe hoz, gondolom.
2022. aug. 4. 20:08
 24/25 anonim ***** válasza:
78%

26 Itt élek Budapesten és napi szinten járok autóval dolgozni, onnan haza, vagy másfelé. Pontosan tudom milyen most a közlekedés. Az a baj a mostani intézkedésekkel, hogy a kecske se lakott és jól és káposzta is megrohadt.

Ugyanúgy zsúfolásig van autóval az egész belváros, de legalább le is szűkítettek fontos csomópontokat Karigeri hogy "zöld" legyen.

Tarlós alatt szerintem láttuk milyen, ha maximálisan az autós forgalomnak van alárendelve a város. Nekem ez nem jön be. Én azt támogatom, hogyha csináljuk akkor csináljuk rendesen és legyenek kitiltva és rendesen korlátozva az autók, de kapjunk is cserébe valamit.

Mondom én ebben az övezetben laknék, de inkább fizetnék vagy járnék busszal, ha cserébe nem lenne az ablakom alatt minden délután 100 autó és krúzolhatnék sétálva a rakparton nem csak hétvégén.

2022. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Páncélos szúnyog ***** válasza:
73%
Kérdező menj taxival, én is azzal szoktam.
2022. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!