Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jobb Az illiberalizmust...

Lengster kérdése:

Miért jobb Az illiberalizmust mint a liberalizmus magyarok szerint?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért Van az hogy magyaroknak azaz nekünk az illiberalizmus azaz hogy nyomjunk el másokat akik nem ugyanúgy gondolkodnak mint mi?

Én azon a véleményen vagyok hogy mindenkit el kell fogadni úgy ahogy van amíg másnak nem árt

Csak az a baj hogy Magyarországon kitalált érveket hoznak fel hogy miért árt egy adott csoport másoknak ami nincs mire alapozva



2022. aug. 5. 00:14
A kérdező szavazást indított:
Liberalizmus a jobb
Illiberalizmus a jobb
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem a magyarok szerint, hanem a törpepinochet szerint, akinek így könnyebb lopnia.
2022. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
A nácik gyökerek miatt, na meg ezt tanulták a szüleiktől akik a Rákosi és a Kádár rendszer kibelezett kőbányáiban robotoltak éhbérért. A diktatúra és a nyomor az ember elméjét is mérgezi, egy idő után már nem is vágyik a jobblétre, hanem szerves részévé válik a rendszernek.
2022. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Én a szélsőjobbosokat mindig lelki sérült beteg embereknek kezeltem, mivel azok is. Sajnos a több évtizedek kommunizmus ránk zúdítottak ezt a több generációnyi életképtelen lelki nyomoroncot, akik telis tele vannak gyűlölettel, ostobasággal, a világ teljes nem értésével. Ilyen negatív közegben valóban nem könnyű elérni valami célt, mert az ilyen emberek csak lerántják a maguk mételyes bűzös szintjére a másikat.


Az sem véletlenül van, hogy azok a magyarok akik elértek valamilyen kiugró teljesítményt, ők mind külföldön éltek, ami nem csoda hiszen ilyen közegben nem lehet alkotni, csak elpusztulni.

2022. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

Az miatt amit a jelen politikai liberális elit tesz és az azt követő lobbik művelnek.

Találó név az illiberális mert ez ellen van.

Liberalizmus mint eredeti jelentéssel természetesen nincs probléma de amiket írtam nem arról szól.

2022. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

„magyaroknak azaz nekünk”


Te maximum álmodban akarsz magyar lenni. Attól, hogy a Google-fordítóból ki tudtad másolni a szöveget, te még nem fogsz magyarrá válni.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: a magyarok jelentős részében (itt főként a kocsmapulttámasztókat értem) megvan az a hajlam, hogy mindenkit is lenézzenek bármiért. Na, nekik tökéletesen kézenfekvő az illiberalizmus, ami csak azt engedi meg, amit konkrétan megenged. Tehát bármit lehet csinálni, amíg azt nem mondják, hogy azt nem lehet.

Normálisabb helyeken ezt diktatúrának hívják, de hát kinek mi a kényelmes.

2022. aug. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Illiberalizmus= gőgös széllel szemben pisilés még akkor is ha már éheznek a jobbágyok.
2022. aug. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Mert Putyin emberi értékeket véd Ukrajnában, Brüsszel meg nemátalakítóműtéteket akar.
2022. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom röviden: Nincsenek barna emberek, buzulás az nuku! Kb. ennyi, a munkavállalói jogok, a mértéktelen korrupció, a jogi abszurdumok tömkelege, a végtelen cinizmus és egypártrendszer már nem érdekli őket.
2022. aug. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Liberalizmus = kommunizmus. Ezért kell leváltani a mostani liberális kormányt.
2022. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
a magyar egy fölényeskedő, de borzasztóan elmaradott társadalom. nyilván van egy szűk, értelmesebb réteg (főleg fiatalok), de a többség megelégszik azzal, hogy van péksütike, pia, és hogy szánalmas kudarcaiért van kit okolnia.
2022. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!