Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP javaslatára népszavazá...

Az MSZP javaslatára népszavazás lesz,(valószínű) az EU tagságonkról, te hogy szavaznál?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 15:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Én azt szeretem, ha a káosz, a rendetlenség, a válság, a szenvedés, a háború, az anarchia felé halad a világ.

És minél előbb szétesik az EU, annál hamarabb egymásnak ugranak majd ismét az európai országok.

Úgyhogy én a kilépésre szavaznék.

2022. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Természetesen a kilépés mellet vagyok. Miért maradnánk?
2022. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
Szavazni kell. Miért akar az MSZP kilépni?
2022. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Pótcselekvés, kompenzálás, mentális gyengeség. Akinek nem inge, az nem veszi magára.
2022. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Részemről annyit, hogy szorul némi reformokra az EU...


Ha környezetvédőként gondolkodok, akkor helyi szinten nagyobb teret engednék a részvételi költségvetésnek és a bázisdemokráciának, ha globálisan akkor egyértelműen azt mondom, hogy jó ha bizonyos dolgok, pénzügy, hadügy, külügy bizonyos gazdasági szempontok szerint egy nagyobb szövetség részei vagyunk.á


Azért se örülnék, ha kilépnénk az EU-ból, mert nekem élnek rokonaim még Lengyelországban is Litvániában is, ki vágyik arra, hogy megint vámosokkal és határőrökkel kelljen bajlódnia... őszintén senki... még egy felvidékre, Erdélybe menő mi hazánkos is meglepődne, hogy ha holnaptól vámot kellene fizetni a határon...

2022. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Pontosabban, Újhelyi javaslata. Aki nemrég pártelnök jelöltként a párt nevének megváltoztatásáról vizionált, aztán gyorsan lebeszélték még az indulásról is.

A Momentumból ketten is azonnal elfogadhatatlannak ítéltek ilyen népszavazás kezdeményezést.

2022. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%

Lefutott kör szerintem.

A választások előtt volt ez napirendi pont a parlamentben, ahol a fidesz elutasította és egyertelművé tették, hogy a népnek ebbe nincsen beleszólasa, hanem a parlament dönti el el a tagsagot egyszerű többséggel.

Vagyis orbán 1 személyben.

2022. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne lépjünk ki, mert akkor a sok külföldre ment jön haza és elveszi a munkánkat.
2022. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha lenne szavazás, akkor legyen ügydöntő...minaz hogy alkosson az országgyűlés törvényt ebben a kérdésben??? Erősítse meg...

Baromság! Ügydöntő népszavazás kell, ami nem az országgyűlés törvényalkotó tevékenységére vonatkozik.

Szóval a szavazatom az lenne, hogy lépjünk ki az EU ból!

2022. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
26%
Ki innen, - ebből a lepratelepből! (Független)
2022. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!