Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene benzinár-stop...

Nem kellene benzinár-stop helyett ingyenes tömegközlekedést biztosítani mindenkinek, és sűrűbb tömegközlekedést olyan helyekre ahol zsúfoltak a járatok?

Figyelt kérdés

Így is télen akkora szmog lesz, hogy hihetetlen a sok szeméttel, műanyaggal meg vizes fával fűtés miatt. Fát már nem is lehet kapni, vágjuk kifele az erdőket vadul. Lassan már a műanyag ára is csak azért fog növekedni, mert el lehet égetni :D Pár százezer idős sajnos fel fogja dobni a talpát a szennyezett levegő miatt télen, ez van. Akik meg fiatalok, azoknak meg mínusz 3-5 év az életükből. Én szerencsére Nyugaton élek, ott tiszta lesz a levegő mint a szűz lány pinája, mert ott nem lesz ilyen káosz mint nálunk a fűtéssel, stabil lesz az ellátás és olcsó, aki nem hiszi majd meglátja.


Ebben a helyzetben nem lenne logikusabb - ha már az oroszok úgyis elzárták az olaj csapot - hogy takarékoskodjunk, és a benzin árakat hagyjuk a piacra, helyette a tömegközlekedés legyen ingyenes?



2022. aug. 9. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8, egyik sem vagyok, de sajnos volt, hogy vizes volt a fa amit vettem....
2022. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

AKi eddig autóval járt, annak nem okoz gondot a havi bérlet kifizetése.

2022. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
A tűzifa kitermelő gyors szárítást végez, a tüzép nyílt tárolójából kaphattad eső áztattan.
2022. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Van benne ráció. De ez a nép nem az együtt gondolkodásról híres.
2022. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!