Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : Mi a véleményete...

Ellenzékiek : Mi a véleményetek, arról a vitáról ami a ti tüntetéseken zajlott le?

Figyelt kérdés

Volt egy tüntetés, aminek még ma is érthetetlen kimenetele volt: Antsi influenszer letörőlte magát FB-ról, instáról & youtuberol priátba tette a kormánykritikus kommentjeit


Ez egy 444-es video, nem jobboldali. A ti médiátok ment ki a tüntetésetekre és vágta úgy össze a videot, hogy számotokra kellemetlen legyen. A saját tüntetőitek a kamerák előtt kapnak össze és ordítanak egymásra "becsületsértő" mondatokat. Miért? Miért volt mindez?


5 percnél bekattannak a hangulatok https://www.youtube.com/watch?v=FDvYEYB4Qts



2022. aug. 9. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak a nőnek valami súlyos probléma lehet a buksijában... Önmagában az, hogy az értékelhetetlen énekhangjával fűszerezett zenéjének hirdetésére pénzt dobott ki... Ááá... Vagy pszichiátriai eset, vagy a narancsosok fizetik.
2022. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igen, az ellenzéki szavazókban van egy erős ellenzékváltó hangulat, ezt sok irányból érzékelem. A riportban megszólaltatott tüntetők ezt jól prezentálták, szerintem nagyjából igazuk is van.

Másrészt, erre az Ansty nevű pichára a kutya sem kíváncsi, antipatikus és irritáló személyiség, ráadásul tehetségtelen is (hallottad már a zenét? Sajnos én igen). Az ellenzékben mindenki elege van az ilyen önjelölt megmondóemberekből, semmi szükség rájuk.

2022. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
A 444 azért hozta le, mert ők mindenről tájékoztatni akarnak, nem csak ha politikai céljuk van vele. Tudom, hogy ezt fidesznyikként nehéz megérteni :)
2022. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!